Поховання безрідних громадян.

gordana
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 10 листопада 2015, 14:13
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення gordana »

Як правильно оплатити поховання безрідних громадян органом місцевого самоврядування (головним розпорядником бюджетних коштів), якщо одержувач бюджетних коштів і підприємство - виконавець послуг одне і те ж?

Владислав Станкус
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 619
З нами з: 24 липня 2015, 10:58
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 44 рази

Повідомлення Владислав Станкус »

Доброго дня!
Відповідно до ст.16 Закону України від 10 липня 2003 року N 1102-IV «Про поховання та похоронну справу» поховання померлих одиноких громадян, осіб без певного місця проживання, громадян, від поховання яких відмовилися рідні, знайдених невпізнаних трупів здійснюється за рахунок коштів відповідних місцевих бюджетів.
Для проведення таких дій органу місцевого самоврядування (головному розпоряднику коштів) необхідно укласти договір з підприємством, яке здійснює організацію поховання померлих і надання ритуальних послуг на відповідній території.
Предметом такого договору буде надання підприємством похоронних та суміжних послуг (поховання самотніх) (96.03.1). Під час укладання договору необхідно буде визначити необхідну кількість таких послуг, яку підприємству слід буде надати, їх вартість та загальну суму. Майте на увазі, що вартість поховання в літку та взимку буде відрізнятись.
Також, в договорі слід буде чітко відобразити порядок здійснення оплати.
Як правило Замовник послуг (орган місцевого самоврядування) приймає їх виконання на підставі акту здачі-приймання наданих послуг, підписаного уповноваженими представниками Сторін, та доданих до нього документів (реєстрів померлих, копій замовлень моргу на поховання, тощо).
Далі Замовник послуг (орган місцевого самоврядування) щомісячно сплачує рахунки підприємства, згідно з актами здачі-приймання наданих послуг.

Відповісти

Повернутись до “Інші”