Про що ми будемо говорити у цій рубриці?

Делимся опытом, спрашиваем!!
Аватар користувача
Козіна Віра
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Регіон: Харків
Подякували: 8 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Козіна Віра »

Тема застосування інформаційного законодавства у юридичних особах публічного права посідає не останнє місце.
Виникає чимало запитань і щодо обігу інформації, і щодо того, кому, у який спосіб та у якому порядку надавати відомості, володільцями та розпорядниками яких є юридичні особи публічного права, їх посадові особи та суб"єкти владних повноважень.
Проблем у цій сфері вистачає, оскільки інформаційне законодавство за останні 2 роки докорінно змінилося і продовжує трансформуватись.
Так, не встигли ми звикнути до поняття "публічна інформація" та порядку її надання, як з"явилася тема захисту персональних даних. Тільки розібралися з реєстрацією баз персональних даних, переліком та обсягом інформації, яка містить персональні дані, визначилися із механізмами роботи з цими даними та відповідальними особами - а закон прийняли у новій редакції! І з 1 січня 2014 року знову змінено і обсяги інформації, яка потребує особливого режиму захисту, і порядок роботи з нею. І знову купа запитань: реєструвати бази чи ні, брати згоди чи ні, надавати інформацію за запитами, кому і як?
Тож задавайте запитання, які турбують вас у сфері інформаційного права - ми будемо із задоволенням ділитися власними знаннями!

Відповісти

Повернутись до “Робота з інформацією у бюджетних установах”