Робота за ЦПД

Відповісти
Наталекс
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 143
З нами з: 16 грудня 2011, 23:25
Регіон: Кировоградская область
Звідки: Кіровоградська область
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 11 разів

Повідомлення Наталекс »

Шановні колеги, допоможіть розібратися в такому питанні: минулого року сільській раді передано "Шкільний автобус", сесією с/р прийнято рішення введення 0,5 ставки водія шкільного автобуса. Але серед жителів сільської ради бажаючих працювати водієм за такі кошти, які задовольняють  усі вимоги, немає. Тому вирішили "навішати"  водієві с/ради виконувати дану ороботу по підвезенню дітей по ЦПД.  Кожного місяця оформляється договір ЦПД з актом виконаних робіт, де вказується, що на час відсутності основного працівника обов"язки покладаються на ......Водій отримує за основним місцем роботи заробітну плату в розмірі пос.окладу, а також надбавок і по договору з іншого КТКВ тільки 0,5 мін.ставки.
всі витрати по підвезенню дітей рахуються по КТКВ "Інші освітні програми" 07807. Ось виникає питання чи правомірні наші дії, можливо хтось підкаже як краще це все оформити. Водій не проти додатково отримувати 0,5 ставки за виконувану роботу, але чи не буде при перевірці ніяких зауважень??? 
Думаю, що хтось із "бувалих"  надасть слушну пораду.

finansist333
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 22
З нами з: 23 березня 2013, 12:14
Регіон: Николаевская Область
Звідки: Николаев

Повідомлення finansist333 »

роботи з благоустрою (впорядкування кладовища), за ЦПД, чи обов"язкове вготовлення кошторисної документації?

optimist
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 23
З нами з: 10 листопада 2013, 20:26
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса

Повідомлення optimist »

Сільські ради, поділіться досвідом.   Чи можна зараз, з огляду на постанову КМУ №65 від 01.03.2014 року (Про економію державних коштів...), зхаключати Договори ЦПХ (договори про надання послуг).  Фінуправління не дозволяє, кажуть - що це буде порушення.
 Хто як робить, підскажіть, будь ласка.

Відповісти

Повернутись до “Місцеве самоврядування”