об"єднання територіальних громад

Відповісти
belka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 124
З нами з: 22 січня 2012, 11:24
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Донецк
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення belka »

Вітаю колеги. Питання об"єднання гомад напевно турбує всіх працівників сільських та селищних рад. Поперше тим, що всі ми фактично залишаємося без робочого місця, а подруге тим, що для бугалтерів назріває новий головний біль передача всіх справ установи новій громаді.
Тож маю прохання до всіх чиї громади вже об"єдналися або ще ні, поділіться досвідом як вся ця процедура виглядає, чи є можливість залишитися на робочому місці, чи взагалі окрім старости нікого не буде.

У нащій селищній раді вже були громадські слухання навіть були присутні представники міської ради. Розповідали красиво, та все зводилося до одного -об'єдуйтесь і буде вам щастя . Та чи це насправді так?

Аватар користувача
bodya_93
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 53
З нами з: 10 липня 2014, 15:26
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення bodya_93 »

Це все ілюзія, особисто працівникам ніякого щастя не буде, окрім сільського голови, який стане чи зможе стати старостою. Всі інші дружно в ЦЗ.

галина1964
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 25 листопада 2015, 15:37
Регіон: Одесская область

Повідомлення галина1964 »

старосту ще мають вибрати ,а заробітна палат старости буде як винагорода за пророблену роботу

Ксенька
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 05 січня 2012, 16:50
Регіон: Луганская область
Звідки: Білокуракине

Повідомлення Ксенька »

Які ж будуть штатні розписи у об'єднаних громад і яка заробітня плата. Чи підвищиться зарплата у працівників об'єднаної громади.

джус
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 48
З нами з: 28 серпня 2013, 12:40
Регіон: Ровенская Область
Звідки: Дубно
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення джус »

По інформації ЗМІ в Україні станом на 1.01.2016 року 155 територіальних громад!!!! І всі стали жити прекрасно!!! Чому ж ніхто не хоче поділитись своїм щастям?? А-у!!Бухгалтера "об'єднанні" поділіться досвідом! Чи у вас теж "щастя"тільки на папері?

Федченко Леся
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 290
З нами з: 03 лютого 2014, 07:47
Регіон: Харків
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Федченко Леся »

159 ОТГ

Tilestra
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 51
З нами з: 28 січня 2016, 17:09
Регіон: Киевская область

Повідомлення Tilestra »

Відео-лекції для ОТГ
https://www.youtube.com/channel/UCyMGgw ... eal2dz-b0g

Tilestra
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 51
З нами з: 28 січня 2016, 17:09
Регіон: Киевская область

Повідомлення Tilestra »

Завдяки об’єднанню у громад є чудова нагода за короткий час показати жителям позитивні зміни.
Збільшення доходів та можливість раціонально використовувати отримані кошти – це головні чинники, з якими пов’язують надії на успіх керівники новостворених територіальних громад Тернопільщини.
Вони зазначають, що невеликі населені пункти отримали змогу реалізовувати проекти на чималі суми, про що раніше і мріяти не могли. Почали з’являтися кошти і на першочергові потреби, на які держава раніше гроші не знаходила, як ось безкоштовне харчування дітей у школах.
Поза тим, відзначають у громадах, законодавство, яке регулює діяльність новостворених громад, ще потребує вдосконалення.
http://decentralization.gov.ua/news/item/id/1557

Tilestra
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 51
З нами з: 28 січня 2016, 17:09
Регіон: Киевская область

Повідомлення Tilestra »

У першій волинській об’єднаній територіальній громаді відкрито Центр надання адмінпослуг.
http://www.day.kiev.ua/uk/news/250216-u ... dminposlug

optimist
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 23
З нами з: 10 листопада 2013, 20:26
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса

Повідомлення optimist »

І за рахунок чого саме відбулося ЗБІЛЬШЕННЯ доходів?!?! Можливо земельний податок зріс, чи в окремо взятій сільській раді збільшилась кількість землі, що була до об"єднання, чи підприємці стали сплачувати єдиного податку не 20%, а скажімо 40% від мін.зарплати ???????? Ах да, Ви скажите що відновилось надходження прибуткового податку, який у місцевих бюджетів нагло відібрали, для того, аби зараз повернути , та сказати, що збільшилась дохідна частина об"єднаних територіальних громад. Чому Ви так себе безхребетно поводите ??????
А можливість раціонального використання коштів залежить НЕ від об"єднання в ТГ, а від обраного сільського голови, та сформованої ним команди.
Хотілося-б почути Ваші (Tilestra) аргументи в захист ОТГ, тільки конкретні, а не якусь маячню, продиктовану зверху.
Хоча, здається, про місцеве самоврядування Ви не маєте ніякого практичного уявлення.
Жаль, що ось такими руками ДОБИВАЮТЬСЯ наші сільські ради.

джус
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 48
З нами з: 28 серпня 2013, 12:40
Регіон: Ровенская Область
Звідки: Дубно
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення джус »

Ви знаєте у мене теж склалося таке враження ,що Ви [font='Noto Sans', sans-serif]Tilestra не бухгалтер. Ви все звертаєте увагу на різні статті, офіційні рекомендації, заставки по об'єднання в Польші!Ви більш схожі на "менеджера з продажу ОТГ" Це все добре, але для мене, як практита важливим є те, що своїм "прекрасним" життям не діляться бухгалтера ОТГ!!! На  Рівненщині є 5 ОТГ, були різні семінари, форуми "яке нам буде щастя" ні один представник з громад не приїхав!!І в мене теж питання -звідки візьмуться гроші??? На слідуючий рік після об"єднання дадуть допомогу(інакше назвати розрекламовані надходження я не можу), а далі? На даний момент у нас в районі з медициною біда, коштів не вистачає, просять(це легко сказано) гроші в сільських рад. Питання: якщо зараз не вистачає медичної субвенції де вона візьметься у нас??Вихід - провести "оптимізацію" ФАПІВ,амбулаторій!!!Виходить так!! І знову у всьому вині будуть сільські ради, бо ж "вони самі собі господарі".А наші депутати знову білі та пухнасті, вони ж бо все про людей дбають![/font]
[font='Noto Sans', sans-serif]  Може дещо емоційно,вибачте,але накипіло. Дивлячись на ситуацію з ЗП (індексація,оклади, які міняють в лютому з грудня), е-дата та інше, не віриться ,що зроблять все добре з першого разу. Ми бухгалтера, як мінери на полі,не знаєш куди стати, щоб зробити все правильно і нічого не порушити. [/font]

Відповісти

Повернутись до “Місцеве самоврядування”