РЕЄСТРАЦІЯ/ЗНЯТТЯ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ

Відповісти
Аватар користувача
Коваленко Сергей
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 24 липня 2016, 20:01
Звідки: Украина, Марьинка

Повідомлення Коваленко Сергей »

Добрий день!

У мене таке питання.  

Як бути, якщо батьки не зареєстрували протягом 3-х місячного терміну місце проживання дитини віком від 0-15 років.

Чи складається протокол або постанова на батьків?  

Аватар користувача
Брусенцова Яна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Регіон: Харків
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Брусенцова Яна »

Якщо йдеться про новонароджену дитину, то відповідно до Закону України "Про  свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" батьки або інші законні представники зобов'язані були зареєструвати місце проживання новонародженої дитини протягом трьох місяців з дня державної реєстрації її народження. Якщо цього не було здійснено, батьки підпадають під дію ст. 197 КпАП. У цьому випадку складається одразу постанова за умови дотримання положень ст. 158 КпАП.

Аватар користувача
Нат
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 82
З нами з: 05 березня 2012, 09:25
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Нат »

вІТАЮ, проконсультуте і мене, якщо людина відписується через нас з іншого району і приписується у нас - я повинна заповнити повідомлення про зняття з реєстрації і відправити його за попереднім місцем реєстрації, зповнити талон про вибуття і прибуття, і зтягнути з людини держ. мито в однократному розмірі чи у подвійному7

Відповісти

Повернутись до “Місцеве самоврядування”