розкомплектування необоротного активу

fedor
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 09 вересня 2014, 14:39
Регіон: Киевская область

Повідомлення fedor »

Комплекси зв’язку як необоротні активи (знос 80% та 100%), які перебувають в працездатному стані, необхідно розкомплектувати.
В результаті розкомплектування можливо отримати обладнання зв’язку, комп’ютерної техніки та оргтехніки у вигляді основних засобів, інших необоротних матеріальних активів та МШП. Вони будуть надалі використовуватись бюджетною установою без реалізації.
Як оприбуткувати обладнання та техніку, яке буде отримане в результаті розкомплектування комплексів зв’язку:
 списувати комплекси зв’язку встановленим порядком і оприбутковувати отримані ОЗ, ІНМА та МШП через надходження в натуральній формі (зі складанням довідки про надходження у натуральній формі (субрахунок 711));
 списувати комплекси зв’язку встановленим порядком і оприбутковувати отримані ОЗ, ІНМА та МШП із збереженням КПКВ та КЕКВ, за якими були придбані комплекси зв’язку ?

Аватар користувача
Крот Юлія
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 991
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харків
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 150 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Крот Юлія »

Більш правильним буде перший варіант. Тобто Вам слід списати комплекси зв'язку відповідно до встановленого законодавством порядку. А потім оприбуткувати придатні для подальшого використання ІНМА, запасні частини, та інші матеріали. Слід обов'язково відобразити збільшення доходів за спец. фондом (за кредитом субрахунку 711) на вартість матеріальних цінностей, отриманих від ліквідації комплексів зв'язку.
Майте на увазі, що при оприбуткуванні запасних частини та деталей списаного обладнання, придатних для подальшого використання, бюджетна установа повинна не пізніше останнього робочого дня місяця скласти та подати до органів Держказначейської служби Довідку про надходження у натуральній формі.
Натомість при надходженні деталей, що містять дорогоцінні метали та підлягають здаванню спеціалізованому підприємству, на нашу думку, подавати Довідку про надходження у натуральній формі не потрібно. Адже в подальшому такі матеріальні цінності будуть реалізовані.
Більше про порядок списання комп'ютерної техніки Ви можете дізнатися з листа Держфінінспекції "Щодо списання бюджетними установами комп’ютерної техніки" від 10.06.2014 р. № 25-14/677. Текст цього лист та коментар до нього з детальними поясненнями опублікований в газеті "Бюджетна бухгалтерія", 2014, № 30.

fedor
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 09 вересня 2014, 14:39
Регіон: Киевская область

Повідомлення fedor »

Дякую. :roll:


Останній раз піднімалось fedor на 07 квітня 2015, 19:37.

Відповісти

Повернутись до “Інші питання обліку активів (ТМЦ)”