Списання необоротних активів

Відповісти
Штефан
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 22
З нами з: 16 вересня 2014, 11:40
Подякували: 1 раз

Повідомлення Штефан »

В 1998р. прибано відеофільми і оприбутковано нарах.109 , на сьогоднішній день відеокасети посипалися і відеомагнітофоном не відтворюються, як їх списати і що для цього потрібно? Дякую

Аватар користувача
Крот Юлія
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 991
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харків
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 150 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Крот Юлія »

Порядок списання відеофільмів нічим не відрізняється від списання будь-яких інших основних засобів. Зокрема, для встановлення факту непридатності майна необхідно сформувати комісію зі списання. Власне підстави для списання відокасет не викливають жодного сумніву: вони непридатні для подальшого використання і морально застарілі. Адже використання відеокасет як носіїв інформаціїї давно відійшло в минуле. За результатми роботи комісії необхідно офомити протокол засідання, до якого слід додати акт інвентаризації майна, що пропонується до списання та акт на списання майна типової форми № ОЗ-3 (бюджет).
Відеофільми можуть бути списані за рішенням керівника Вашої установи (абз. 5 п. 5 Порядку об'єктів державної власності, затвердженого постановою КМУ від 08.11.2007 р. № 1314). Оскільки ці основні засоби повністю замортизовані (відповідно до Норм зносу на необоротні активи бюджетних установ строк корисного використання таких активів 10 років). Більше того, їх первісна вартість явно не перевищувала 10 тис. грн.
Більш детально про порядок спиання основних засобів читайте на сторінках нашої газети (див. "Бюджетна бухгалтерія", 2013, № 34).

Відповісти

Повернутись до “Інші питання обліку активів (ТМЦ)”