Облік та списання ТМЦ

Відповісти
iren_possovet
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 03 листопада 2014, 15:23

Повідомлення iren_possovet »

Добрий день,підкажіть будь ласка,бюджетні установи в 2015 році якіутримуються за рахунок коштів місцевого бюджетутеж керуються такими документами як НП(С) БУ 121"Основні засоби" і 123 "Запаси" чи тільки установи які утримуються з державного бюджету?

Аватар користувача
Крот Юлія
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 991
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харків
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 150 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Крот Юлія »

Згідно з п. 2 розд. І НП(С)БО 121 норми цього Національного положення (стандарту) застосовуються суб'єктами державного сектору. Аналогічну за змістом норму містить і НП(С)БО 123.

Суб'єктами державного сектору є розпорядники бюджетних коштів, Державна казначейська служба України та фонди загальнообов'язкового державного соціального і пенсійного страхування.

У свою чергу, розпорядник бюджетних коштів - це бюджетна установа в особі її керівника, уповноважена на отримання бюджетних асигнувань, взяття бюджетних зобов'язань та здійснення витрат бюджету (п. 47 ч. 1 ст. 2 БКУ).

Отже, всі бюджетні установи (незалежно від підпорядкування і джерел фінансування) при веденні бухгалтерського обліку мають керуватися НП(С)БО 121, НП(С)БО 123 та іншими Національними положеннями (стандартами) і Методичними рекомендаціями.

Відповісти

Повернутись до “Інші питання обліку активів (ТМЦ)”