Безоплатна передача транспортного засобу

Відповісти
MFU
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 23 березня 2015, 10:06
Регіон: Закарпатская область

Повідомлення MFU »

Фінансове управління міської ради безоплатно передає легковий автомобіль на баланс міської ради.Чи потрібно рішення сесії міської ради на безоплатне прийняття транспортного засобу? Який порядок передачі?

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1247
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 138 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

В ст. 29 Закону України «Про місцеве самоврядування» визначені повноваження щодо управління комунальною власністю.
Так, до відання виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належить управління в межах, визначених радою, майном, що належить до комунальної власності відповідних територіальних громад.
Отже, безоплатна передача майна здійснюється на підставі рішення сесії міскради про надання згоди на передачу.
Порядок передачі майна комунальної власності визначає орган, що уповноважений управляти комунальною власністю (тобто міська рада). Для цього необхідно знайти такий Порядок, який повинен бути затверджений органом, що уповноважений розпоряджатися комунальною власністю у вашому регіоні (тобто міською радою).

rayrada
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 190
З нами з: 17 жовтня 2013, 09:23
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення rayrada »

Які дії бухгалтера ради при отриманні транспортного засобу на баланс при передачі, як це оформити проводками. Чи потрібно нести в казначейство довідку про надходження в натуральному вигляді???? Допоможіть, будь-лака!!!!!!

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1247
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 138 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Бухгалтерські записи роблять залежно від того, з яких підстав установа отримала такий транспортний засіб. Будь ласка, уточніть цей момент, і тоді буде простіше знайти відповідь на ваше запитання.

Бух-Бух
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 28
З нами з: 09 травня 2012, 19:35
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Бух-Бух »

Підкажіть, будь-ласка, по такому питанню: бюджетні установи реогранізовані шляхом злиття. Згідно передавального акту новоствореній установі передано матеріальні цінності, в т.ч. автомобіль. Підкажіть, чи потрібно в такому випадку збільшувати первісну вартість авто на суму послуг, сплачених в МРЕО за перереєстрацію в зв"язку із зміною власника?

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1247
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 138 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Так, у такому випадку такі витрати відносите на збільшення первісної вартості транспортного засобу

Бух-Бух
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 28
З нами з: 09 травня 2012, 19:35
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Бух-Бух »

Матвєєва Вікторія писав:Так, у такому випадку такі витрати відносите на збільшення первісної вартості транспортного засобу
Дякую!

rayrada
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 190
З нами з: 17 жовтня 2013, 09:23
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення rayrada »

Матвєєва Вікторія, підставою для передачі транспортного засобу з балансу відділу освіти на баланс районної ради буде рішення сесії районної ради та затверджене положення про орядок передачі майна комунальної власності.

Відповісти

Повернутись до “Інші питання обліку активів (ТМЦ)”