Індексація ОЗ наказ

Відповісти
Аватар користувача
vostok
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 24
З нами з: 13 квітня 2011, 11:40
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск

Повідомлення vostok »

Скиньте будь ласка у когось може єсть зразок наказу про не проведення індексації основних засобів в 2015 році? Спасибі.

Аватар користувача
Крот Юлія
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 991
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харків
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 150 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Крот Юлія »

З 1 січня 2015 року проводити щорічну індексацію вартості груп необоротних активів не потрібно. Відповідно до п. 3 розд. ІІІ НП(С)БО 121 бюджетні установи можуть переоцінювати об'єкт основних засобів, якщо його залишкова вартість суттєво відрізняється від справедливої вартості на дату балансу.
Більше інформації про це у статті "Індексація необоротних активів у 2015 році: проводити чи ні" (див. "Бюджетна бухгалтерія", 2015, № 8).

Відповісти

Повернутись до “Інші питання обліку активів (ТМЦ)”