Благодійна допомога у грошовій формі.

Відповісти
Аватар користувача
Задорожняя Юлия
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 03 квітня 2015, 09:14
Звідки: Украина, Днепропетровск

Повідомлення Задорожняя Юлия »

Добрий день! На спеціальний фонд підприємтсва надійшли благодійна допомога у грошовій формі. Як правильно провести надання благодійної допомоги у грошовй формі та які документи необхідно оформити? Дуже вдячні за допомогу!

Аватар користувача
Крот Юлія
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 991
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харків
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 150 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Крот Юлія »

Оприбуткування благодійних внесків у формі грошових коштів здійснюється установою на підставі:
- прибуткового касового ордеру (ф. КО-1) – якщо готівка надійшла до каси установи;
- виписки з спеціального реєстраційного рахунку – якщо благодійні внески надійшли на рахунок установи.

Крім того, оскільки надходження благодійної допомоги у кошторисі не заплановано, то у разі її фактичного отримання необхідно внести зміни до кошторису в частині спеціального фонду. Підставою для цього буде довідка Держказначейської служби про підтвердження надходжень на спеціальні реєстраційні рахунки та довідка про зміни до кошторису. На це указує п. 47 та 49 Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ, затвердженого постановою КМУ від 28.02.2002 р. № 228.
Також нагадаємо, що установи, які отримують, зокрема, гранти, дарунки та благодійну допомогу, зобов’язані складати «Звіт про надходження і використання коштів, отриманих за іншими джерелами власних надходжень бюджетних установ» (форма № 4-2д, № 4-2м).

Про особливості отримання благодійної допомоги у грошовій формі також читайте у консультації "Нюанси отримання благодійної допомоги" (див. "Бюджетна бухгалтерія", 2014, № 33).

Аватар користувача
Задорожняя Юлия
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 03 квітня 2015, 09:14
Звідки: Украина, Днепропетровск

Повідомлення Задорожняя Юлия »

Доброго дня! Допоможіть, будь ласка, з проводками при надходжені коштів від благодійної організації. 324-712 - кошти від благодійної організації надійшли на рахунок підприємства
675-324 - сплачено придбання ТМЦ .
В журналі більш детально розглянуто надходження благодійної допомоги у натуральній формі. З грошовою формою виникли питання. уже дякую за допомогу!!!!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 8737
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 114 разів
Подякували: 1185 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Проводки по витрачанюю коштів від благодійної допомги ні чим не відрізняються від проводок при витрачанні коштів загального або спеціального фонду!

Аватар користувача
ljanka2007
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 36
З нами з: 24 травня 2013, 13:56
Регіон: Запорожская Область
Звідки: Запорожье
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення ljanka2007 »

А що робити, якщо благодійна допомога надійшла у грошовій формі, і її необхідно витратити на оплату послуг.Спочатку довідку змін у казначейство на 2240? А потім як?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 8737
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 114 разів
Подякували: 1185 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

ljanka2007 писав:А що робити, якщо благодійна допомога надійшла у грошовій формі, і її необхідно витратити на оплату послуг.Спочатку довідку змін у казначейство на 2240? А потім як?
Можно конкретней? Что имеется ввиду под словом "потім як?" потом тратите как обычно, договор - юробязательства, акт услуг - финобязательства, платёжка, выписка, отражение в учёте, отчёт, закрытие года, новый год :4:

Аватар користувача
ljanka2007
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 36
З нами з: 24 травня 2013, 13:56
Регіон: Запорожская Область
Звідки: Запорожье
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення ljanka2007 »

Дякую!Новий рік-це ви класно сказали!!!!

Відповісти

Повернутись до “Інші питання обліку активів (ТМЦ)”