Списание автомобиля

Аллочка@
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 22
З нами з: 21 січня 2013, 11:21
Регіон: Сумская Область
Звідки: Сумы
Подякували: 2 рази

Повідомлення Аллочка@ »

Делюсь информацией, может вам поможет
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Аллочка@
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 22
З нами з: 21 січня 2013, 11:21
Регіон: Сумская Область
Звідки: Сумы
Подякували: 2 рази

Повідомлення Аллочка@ »

И еще сопутствующие документы
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Рая
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 30 травня 2014, 13:50

Повідомлення Рая »

Державна установа списала авто.Як правильно здати її на металобрухт і отримані гроші від здачі оприбуткувати?Чи необхідно якийсь відсоток від здачі авто на метал перераховувати в бюджет??

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1247
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 139 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Средства, полученные от реализации металлолома, принадлежат к четвертой подгруппе первой группы собственных поступлений бюджетных учреждений (п. 4 ст. 13 Бюджетного кодекса Украины от 08.07.2010 г. № 2456-VI) и зачисляются в доход специального фонда сметы в полном объеме.
Средств, которые учреждения получают от сдачи лома черных, цветных металлов и их сплавов, остаются в распоряжении учреждения в полном объеме. И только средства, полученные ими от сдачи лома и отходов золота, платины, металлов платиновой группы, драгоценных камней и серебра, нельзя в полном объеме оставить в распоряжении учреждения.
Поступление таких сумм учреждения показывают по Дт 323 и Кт 711
Подробнее обо всем этом мы рассказывали в газете Бюджетная бухгалтерия № 25, 2012 "Списание автомобиля: от А до Я"

Рая
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 30 травня 2014, 13:50

Повідомлення Рая »

Благодарю!

sergey_gamanin
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 16 лютого 2015, 09:48
Регіон: Черкасская Область
Звідки: Черкассы

Повідомлення sergey_gamanin »

Огромное спасибо!

nikolaevna

Повідомлення nikolaevna »

Не понятно, обязательна ли оценка автомобиля независимым экспертом?

Аватар користувача
Станкус Тетяна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 549
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харьковская область
Подякували: 9 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Станкус Тетяна »

Так, має бути проведена незалежна оцінка відповідно до вимог Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні» від 12.07.2001 р. № 2658-III.
Незалежною оцінкою майна вважається оцінка майна, що проведена суб’єктом оціночної діяльності — суб’єктом господарювання. Перелік суб’єктів оціночної діяльності наведено у ст. 5 цього Закону.
Зокрема, суб’єктами оціночної діяльності є:
суб’єкти господарювання — зареєстровані в установленому законодавством порядку фізичні особи — суб’єкти підприємницької діяльності, а також юридичні особи незалежно від їх організаційно-правової форми та форми власності, які здійснюють господарську діяльність, у складі яких працює хоча б один оцінювач, та які отримали сертифікат суб’єкта оціночної діяльності;
органи державної влади та органи місцевого самоврядування, які отримали повноваження на здійснення оціночної діяльності в процесі виконання функцій з управління та розпорядження державним майном та (або) майном, що є у комунальній власності, та у складі яких працюють оцінювачі.

Littlegirlua
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 57
З нами з: 08 вересня 2015, 16:09
Регіон: Винницкая область

Повідомлення Littlegirlua »

Підскажіть,яка зараз процедура списання автомобіля з балансу підсприємства? і скільки це займає часу, керівник хоче щоб ми це зробили до кінця року (є рішення сесії) :30: :30: :30: :30:

Littlegirlua
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 57
З нами з: 08 вересня 2015, 16:09
Регіон: Винницкая область

Повідомлення Littlegirlua »

Підскажіть,яка зараз процедура списання автомобіля з балансу підсприємства? і скільки це займає часу, керівник хоче щоб ми це зробили до кінця року (є рішення сесії!!! Будь ласка ,чекаю відповідь!!!

Відповісти

Повернутись до “Інші питання обліку активів (ТМЦ)”