Облік земельної ділянки

Відповісти
Аватар користувача
musia2010
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 59
З нами з: 04 лютого 2014, 11:02
Регіон: Ровенская Область
Звідки: Ровно
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення musia2010 »

Підкажіть будь-ласка як відобразити в обліку: 
Отримали право постійного користування земельною ділянкою згідно з витягом з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно виданого 02.06.2015 року( земельна ділянка знаходить під нашою будівлею, яка стоїть на балансі). На облік не поставили, тому, що юрвідділ "просто забув поставити бухгалтерію до відома, що є вже такий документ" Сьогодні вже 2016 рік. Як нам бути? Відповідно до яких документів ми повинні поставити її на облік, яка має бути балансова вартість? Які проводки? Чи повинні ми повідомити казначейство і як?
Як бути з грошовою індексацією грошової оцінки земель?
З документів є тільки витяг і нормативна оцінка земельної ділянки. Експертної оцінки немає.

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1247
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 138 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Приходовать на баланс земельный участок можно только на основании экспертной оценки. Денежная нормативная оценки используется для расчета налога на землю.

Подробно об этом мы рассказывали в  газете «Бюджетная бухгалтерия», 2015, № 14.  Также рекомендую почитать на эту тему письмо Главного контрольно-ревизионного управления Украины «О взятии на баланс земельного участка»,  от 12.12.2007 г. № 02-18/1926 и комментарий к нему (см. «Бюджетная бухгалтерия», 2014, № 41).

Аватар користувача
musia2010
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 59
З нами з: 04 лютого 2014, 11:02
Регіон: Ровенская Область
Звідки: Ровно
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення musia2010 »

Дякую, а чи має неприбуткова Державна установа сплачувати податок на землю? в витягу написано: цільове призначення земельної ділянки - для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1247
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 138 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Пільги зі плати земельного податку визначені в ст. 282 Податкового кодексу України.
Зокрема, таку пільгу мають    дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади незалежно від форми власності і джерел фінансування, заклади культури, науки, освіти, охорони здоров'я, соціального захисту, фізичної культури та спорту, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів (п.п. 282.1.4. ПКУ)

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2476
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 424 рази

Повідомлення yaoleg »

musia2010 писав:Дякую, а чи має неприбуткова Державна установа сплачувати податок на землю? в витягу написано: цільове призначення земельної ділянки - для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування
Пільга ще може встановлюватись органами місцевого самоврядування. Проконсультуйтесь в свойї міській раді чи поширюється на Вашу установі така пільга.

rayrada
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 190
З нами з: 17 жовтня 2013, 09:23
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення rayrada »

Чому не можна ставити на баланс земельну ділянку за нормативною грошовою оцінкою?

Відповісти

Повернутись до “Інші питання обліку активів (ТМЦ)”