м'який інветар

Відповісти
Аватар користувача
LINAS
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 02 квітня 2013, 15:05
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення LINAS »

Якими нормативними документами користуватися при нормах видачі та які строки використання одягу, взуття, м'якого інвентарю в психоневрологічних інтернатах (проживають чоловіки 10 осіб , всі інші підопічні жінки , є також лежачі хворі)

Аватар користувача
Крот Юлія
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 991
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харків
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 150 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Крот Юлія »

Мешканці психоневрологічного інтернату згідно з п. 2.2 Типового положення про психоневрологічний інтернат, затвердженого наказом Мінпраці від 29.12.2001 р. № 549 забезпечуються житлом, одягом, взуттям, постільною білизною, м'яким і твердим інвентарем та столовим посудом відповідно до встановлених норм. Однак таких норм, визначених спеціально для психоневрологічних інтернатів, наразі не існую.
Водночас законодавством передбачені Набори продуктів харчування, набори непродовольчих товарів та набори послуг для основних соціальних і демографічних груп населення, затверджені постановою КМУ від 14.04.2000 р. № 656. Власне цим нормативним документом і визначені мінімальні набори предметів гардеробу окремо для чоловіків і жінок працездатного віку та пенсіонерів, а також термін служби цих речей.
Тож при розробці норм видачі одягу, взуття, м'якого інвентарю та строків їх використання в психоневрологічному інтернаті можна скористатися вище зазначеним документом.

Бестия
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 22
З нами з: 24 квітня 2013, 09:49
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення Бестия »

Підскажіть будь-ласка,якими нормативами користуватися при списанні одягу та взуття???Заздалегіть вдячна за відповідь

Аватар користувача
Крот Юлія
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 991
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харків
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 150 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Крот Юлія »

Одяг та взуття належить до необоротних активів (субрахунок 114 "Білизна, постільні речі, одяг та взуття"). Механізм списання об'єктів державної власності, якими є об'єкти незавершеного будівництва (незавершені капітальні інвестиції в необоротні матеріальні активи), матеріальні активи, що відповідно до законодавства визнаються основними фондами (засобами), іншими необоротними матеріальними активами, визначений Порядком списання об'єктів державної власності, затвердженим постановою КМУ від 08.11.2007 р. № 1314 (далі – Порядок № 1314). Якщо ж Ваша установа утримується за рахунок коштів місцевого бюджету, тоді слід керуватися відповідним рішенням (положенням) про порядок списання комунального майна органу, уповноваженого приймати рішення про управління об’єктами комунальної власності.

Відповісти

Повернутись до “Інші питання обліку активів (ТМЦ)”