Форма 1дф

BDSGT
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 03 квітня 2014, 16:27
Регіон: Черниговская Область
Звідки: Борзна

Повідомлення BDSGT »

Підкажіть будьласка.

У нас у навчальному закладі випустились діти-сироти, вони принесли нам довідки про працевлаштування, ми їм виплатили слідуючі виплати;
- одноразова грошова допомога при працевлаштуванні;
- допомога для придбання одягу та звуття.

Як правильно ці виплати поставити у формі 1дф під яким кодом ознак?

Вітковська Ольга
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 278
З нами з: 03 лютого 2014, 07:34
Регіон: Харьковская область
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Вітковська Ольга »

Доброго дня!
Згідно з п.п. 165.1.23 ст. 165 ПКУ до складу загального оподатковуваного доходу не включають вартість одягу, взуття, а також суми грошової допомоги, що надаються дітям-сиротам чи дітям, позбавлених батьківського піклування (в т. ч. випускникам ПТНЗ та ВНЗ I і II рівня акредитації), у порядку і розмірах, визначених Кабміном.
На сьогоднішній день грошове та матеріальне забезпечення студентам з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування виплачується відповідно до постанови КМУ від 05.04.94 р. № 226.
тобто суми матеріального та грошового забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які виплачують у розмірах та на умовах, передбачених постановою № 226, ПДФО не обкладають
Проте такі виплати відображають в Налоговому розрахунку за ф. № 1ДФ з ознакою доходу "147" (див. додаток до Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку, затвердженого наказом МДиЗУ від 21.01.2014 р. № 49)

Ольга Павлуш
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 11 січня 2018, 16:24
Регіон: Ровенская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Ольга Павлуш »

Доброго дня! Сьогодні виявила помилку в звіті 1ДФ, а саме неправлильно заповнену суму з ознакою доходу 147. Як бути? Подавати уточнений звіт чи відкоригувати суми в третьому кварталі? Чи буде штраф якщо загальна сума доходу не змінюється? Дякую!

Ольга Павлуш
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 11 січня 2018, 16:24
Регіон: Ровенская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Ольга Павлуш »

Доброго дня! Сьогодні виявила помилку в звіті 1ДФ, а саме неправлильно заповнену суму з ознакою доходу 147. Як бути? Подавати уточнений звіт чи відкоригувати суми в третьому кварталі? Чи буде штраф якщо загальна сума доходу не змінюється? Дякую)

Natalija13
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 08 липня 2018, 14:47
Регіон: Ровенская область
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення Natalija13 »

Доброго дня!!! Ми селищна рада і купуємо подарунки на день вчителя по затвердженій програмі, подарунок коштує 600 грн. Чи потрібно цих людей показувати по 1ДФ з ознакою доходу "160"????

Лілія Малай
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 06 лютого 2024, 16:28
Регіон: Кропивницький

Повідомлення Лілія Малай »

Доброго дня!У нас в навчальному закладі є дитина- сирота,яка випустилася,у неї є дитина до 3 років.Які їй потрібні довідки для отримання одноразової допомоги при випуску,так як працевлаштування вона принести не зможе?Чи підійде свідоцтво про народження дитини?

Відповісти

Повернутись до “Стипендії, соціальні виплати та пільги”