Щодо перерахування зарплати учням, які проходять практику

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 9003
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 120 разів
Подякували: 1225 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 21.06.2019 р. N 16-04-04/10629

Щодо перерахування зарплати учням, які проходять практику

(Витяг)

Державна казначейська служба України (далі - Казначейство) розглянула <...> звернення <...> щодо перерахування зарплати учням робітничих професій закладів професійно-технічної освіти, які проходять практику, та в межах компетенції повідомляє.
У разі, якщо відповідно до умов договору заробітна плата учнів закладу професійної (професійно-технічної) освіти, які проходять виробниче навчання та виробничу практику, перераховується підприємством на рахунок закладу професійної (професійно-технічної) освіти, то такі кошти повинні зараховуватися на небюджетний рахунок.
Для перерахування коштів з небюджетних рахунків клієнти подають органам Казначейства платіжні доручення на паперових та електронних носіях у кількості примірників, необхідній для всіх учасників безготівкових розрахунків (пункт 6 Порядку казначейського обслуговування небюджетних рахунків клієнтів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 21.07.2014 р. N 770 <...>, далі - Порядок N 770).
У разі необхідності надання підтвердних документів для проведення платежів з небюджетних рахунків клієнтів у випадках, передбачених законодавчими та іншими нормативно-правовими актами, клієнти разом із платіжними дорученнями надають до органів Казначейства відповідні документи (абзац перший пункту 22 Порядку N 770).
<...>
 

Голова

Т. Слюз


Відповісти

Повернутись до “Стипендії, соціальні виплати та пільги”