Індексація художнього керівника

Відповісти
BDSGT
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 03 квітня 2014, 16:27
Регіон: Черниговская Область
Звідки: Борзна

Повідомлення BDSGT »

Доброго дня, підкажіть будьласка, таку ситуацію? У нас у навчальному закладі працював художній керівник на повну ставку з 9 тарифним розрядом сума з-п складала (1474 оклад, 737 надбавки та 356,61 індексація), але в звязку з економією коштів з 1 вересня 2014 року його переводять з ставки на 0,5 ставки, тільки змінюють назву посади на культорганізатора, і тарифний розряд тепер у нього 10 сума (776 - оклад, 233 доплата). а як же індексація? У працівника була фіксована сума індексації + поточна. Підкажіть будласка, як правильно мені визначити йому фіксовану і поточну індексацію.

Аватар користувача
panyutinorada
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 травня 2014, 10:21
Подякували: 6 разів

Повідомлення panyutinorada »

На мій погляд, поточну і фіксовану суми індексацій, виплачувати потрібно пропорційно навантаженню, тобто пропорційно 0,5 ставки. До речі, цієї точки зору дотримується Міністерство соціальної політики, в своєму черговому листі щодо індексації № 122/10/136-14 від 26.06.2014 року.

Вітковська Ольга
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 278
З нами з: 03 лютого 2014, 07:34
Регіон: Харьковская область
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Вітковська Ольга »

а що значить "змінюють назву посади"?

BDSGT
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 03 квітня 2014, 16:27
Регіон: Черниговская Область
Звідки: Борзна

Повідомлення BDSGT »

у штатному розписі змінили посаду художнього керівника на культорганізатора

Вітковська Ольга
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 278
З нами з: 03 лютого 2014, 07:34
Регіон: Харьковская область
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Вітковська Ольга »

то есть был в штатном художественный руководитель - эту должность вывели из штатного и ввели должность кульорганизатора?
тогда получается работника перевели на другую должность с повышением зарплаты (был 9 - стал 10 тарифный разряд).
согласно п. 10-2 Порядка № 1078 которому для работников, переведенных на другую работу на этом же предприятии, учреждении, организации, сумма индексации сохраняется, если сумма увеличения зарплаты меньше, чем сумма индексации, которая должна начисляться за соответствующий месяц.
поэтому в месяце перевода вы должны были рассчитать сумму повышения зарплаты в связи с переводом на другую должность исходя из условия полной занятости.
если к примеру получается, что фиксированная сумм индексации - 356,61 грн., текущая - 150 грн. (условно), а сумма повышения - 120 грн., то определяете новую фиксированную 356,61+150 -120 = 381,61 грн. и выплачиваете ее пропорционально нагрузке 381,61 х 0,5

Відповісти

Повернутись до “Стипендії, соціальні виплати та пільги”