Оподаткування стипендії КМУ для молодих вчених

Відповісти
sveta_mur
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 24 квітня 2014, 15:22

Повідомлення sveta_mur »

Чи треба оподатковувати стипендію Кабінету Міністрів України для молодих вчених? Якщо так, то чи треба стягувати з неї ще й військовий збір?

Вітковська Ольга
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 278
З нами з: 03 лютого 2014, 07:34
Регіон: Харьковская область
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Вітковська Ольга »

Доброго дня!
Согласно п.п. «б» п.п. 165.1.1 ст. 165 НКУ сумма государственных стипендий Украины, назначенных законом, постановлениями Верховной Рады Украины, указами Президента Украины, не включается в состав его общего месячного (годового) налогооблагаемого дохода.
Таким образом, стипендия Кабинета Министров Украины, не подлежит обложению налогом на доходы вне зависимости от суммы такой стипендии.
не нужно удерживать с такой выплаты и военный сбор, поскольку она не является зарплатной.

Відповісти

Повернутись до “Стипендії, соціальні виплати та пільги”