Виплата стипендіі

Відповісти
Irina yyyy
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 27
З нами з: 03 червня 2015, 11:25
Регіон: Винницкая область

Повідомлення Irina yyyy »

Доброго вечора!!! Якщо дитина навчалася в училищі, і відрахована з 02.07.2015р. то стипендія і індексація за липень виплачується в повному обсязі???

Вітковська Ольга
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 278
З нами з: 03 лютого 2014, 07:34
Регіон: Харьковская область
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Вітковська Ольга »

Доброго вечора! Звернемося Порядком призначення і виплати стипендій, затвердженим
постановою КМУ від 12 липня 2004 р. N 882.
Відповідно до п. 21 цього Порядку в разі коли строк закінчення навчання особи, яка отримує академічну та/або соціальну стипендію, настає до закінчення місяця або коли стипендіат вибуває з навчального закладу (наукової установи) до закінчення строку навчання, їм виплачується стипендія у повному обсязі за останній місяць навчання.
Причини "вибуття" не уточнюються, тобто (якщо читати прямо)- це може бути й відрахування.
А от як розуміти "за останній місяць навчання" , тим більше в вашому випадку, не зовсім ясно. Знову ж таки, якщо читати прямо - останній місяць навчання в вашому випадку - це липень, отже можна зробити висновок, що стіпендію слід виплатити в повному обсязі.

Irina yyyy
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 27
З нами з: 03 червня 2015, 11:25
Регіон: Винницкая область

Повідомлення Irina yyyy »

Доброго дня. Якщо дитина - сирота, переводиться з одного ДПТНЗ до іншого ( у наказі вказано за переводом), зарахована на навчання 05.01.2015р., то базовий місяць для індексаці вважати серпень 2014р(це перший курс , так мало бути у попередньому навчальному закладі)., чи вважати баовим місяць 01.15 ( з 0 5 січня 2015 він зарах до нашого навчального закладу)???

Копанычук Натали
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 23 вересня 2015, 10:18
Регіон: Полтавская область
Звідки: Украина, Кременчуг

Повідомлення Копанычук Натали »

Добрый день, кто-нибудь знает какой размер стипендиис 01.09.2015 года, после повышение минималки?

kamka
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 01 жовтня 2015, 14:44
Регіон: Киевская область

Повідомлення kamka »

Сегодня соседка, студентка, спрашивала есть ли делении стипендий на повышенную и обычную и какой размер ?

Blond_Blood
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 24 жовтня 2015, 02:27
Регіон: Харьковская область

Повідомлення Blond_Blood »

Какую стипендию выплачивать сирота, учащигося в техникуме Харькова? Назовите общую сумму.

Irina yyyy
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 27
З нами з: 03 червня 2015, 11:25
Регіон: Винницкая область

Повідомлення Irina yyyy »

Доброго дня!!! Якщо учень переведений з іншого навчальго закладу ( у довідці про стипендію, за останні місяці н/а), у нашому навчальному закладі йому призначається стипендія (наказом про погашення заборгованості), ЩО РОБИТИ З ПОСТІЙНОЮ ІНДЕКСАЦІЄЮ???

Антон Янко
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 259
З нами з: 14 січня 2016, 17:37
Регіон: Полтавская область
Подякували: 6 разів

Повідомлення Антон Янко »

У разі переведення з іншого навчального закладу студента, який не втрачав право на отримання стипендії, обчислення індексу споживчих цін для проведення індексації цієї стипендії здійснюється починаючи з місяця, в якому її призначено у навчальному закладі до переведення.
Тобто, індексація не припиняється.

Відповісти

Повернутись до “Стипендії, соціальні виплати та пільги”