Училище,кошти на харчування відраховувати зі стипендії(20%)?

Відповісти
Irina yyyy
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 27
З нами з: 03 червня 2015, 11:25
Регіон: Винницкая область

Повідомлення Irina yyyy »

Доброго дня !!! Підскажіть будь- ласка постанову, у якій вказано, що з учнів які навчаються в улилищі потрібно, кошти на харчування відраховувати зі стипендії ( 20%) ???

Irina yyyy
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 27
З нами з: 03 червня 2015, 11:25
Регіон: Винницкая область

Повідомлення Irina yyyy »

:15::18:

Радькова
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 33
З нами з: 04 вересня 2012, 09:35
Регіон: Луганская Область
Звідки: Луганск

Повідомлення Радькова »

п.16 порядок № 882 почитайте.

Відповісти

Повернутись до “Стипендії, соціальні виплати та пільги”