чи індексується мат допомога?

Відповісти
sveta_mur
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 24 квітня 2014, 15:22

Повідомлення sveta_mur »

Доброго дня! Підкажіть будь ласка: студентка з 01.07.2014 по 01.02.2015 по наказу іде в академічну відпустку, їй назначають щомісячну допомогу на цей період в розмірі 50 % від звичайної академічної стипендії. Питання: чи потрібно індексувати цю допомогу?

Вітковська Ольга
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 278
З нами з: 03 лютого 2014, 07:34
Регіон: Харьковская область
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Вітковська Ольга »

Добрый день!
В п. 2 Порядка № 1078 материальная помощь, которую выплачивают на период академического отпуска, не названа среди объектов индексации.
Поэтому ее не индексируют

Відповісти

Повернутись до “Стипендії, соціальні виплати та пільги”