Відшкодування комунальних послуг за орендоване приміщення.

Облік платних послуг - розрахунок, отримання, надання, звітність, облік
Инна2
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 27 лютого 2017, 08:47
Регіон: Черкасская область

Повідомлення Инна2 »

Сільська рада придбала будинок для дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. В подальшому буде заключено договір найму соціального житла з дітьми, які там будуть проживати. Підскажіть будь ласка, як обраховувати комунальні платежі, на яку постанову посилатися??? Договір на відшкодування комунальних послуг заключати окремо, чи можна їх прописати у договорі найму?

Аватар користувача
Крот Юлія
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 991
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харків
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 150 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Крот Юлія »

Инна2 писав:Сільська рада придбала будинок для дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. В подальшому буде заключено договір найму соціального житла з дітьми, які там будуть проживати. Підскажіть будь ласка, як обраховувати комунальні платежі, на яку постанову посилатися??? Договір на відшкодування комунальних послуг заключати окремо, чи можна їх прописати у договорі найму?
Відповіді на всі Ваші запитання Ви знайдете у консультації "Питання придбання та обслуговування соціального житла" у свіжому номері нашої газети (див. "Бюджетна бухгалтерія", 2018 № 8, с. 16).
https://i.factor.ua/ukr/journals/bb/2018/february/issue-8/article-34492.html

Инна2
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 27 лютого 2017, 08:47
Регіон: Черкасская область

Повідомлення Инна2 »

Дякую!!!

KRuslan
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 27
З нами з: 20 січня 2016, 15:39
Регіон: Житомирская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення KRuslan »

Районна рада в адмінбудівлі здає приміщення  в оренду, прибиральниця яка рахується в штаті ради прибирає орендовану площу. Як правильно оформити договір на  відшкодування заробітної плати (пропорційно площі) та матеріальних витрат понесених радою.

vysockaira
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 05 серпня 2015, 14:05
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення vysockaira »

Доброго дня! Орган місцевого самоврядування здає приміщення в безоплатне користування народному депутату України. Чи повинні ми укласти з ним договір на відшкодування комунальних послуг, чи у народного депутата є пільга. Можливо у когось є така ситуація. Заздалегідь дякую за допомогу.

Люда К
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 02 листопада 2020, 13:55
Регіон: Дніпропетровська

Повідомлення Люда К »

Допоможіть буд-ласка! Відділ освіти здає в оренду приміщення школи площею 40,0 м.кв, загальна опалювальна площа 710, 0 м.кв. Школа опалюється електроенергією. Як правильно розрахувати суму до відшкодування орендарем спожитої електроенергії?

Ok_si
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 13 січня 2021, 09:45
Регіон: Запорізький
Подякували: 1 раз

Повідомлення Ok_si »

Если у Вас есть договор (например с "Теплосетью") в нем прописано и кол-во кВт запланированных (например на год), и сумма (например на год). Можете взять общую сумму договора /поделить на общую площадь 710,0 м.кв./умножить на арендованую площадь 40,0кв.м.. Или также по кВт - делите на общую площать и умножаете на арендованую площадь, получаете их кол-во кВт(к примеру за год или отапливаемый период) потом умножаете на действующий тариф "на сегодня" (или на момент заключения договора) - так планируете. А акты выписываете по факту их кол-во кВт умножаете на действующий тариф по эл.энергии за каждый месяц. Тариф на февраль у нас уже известен.

Ok_si
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 13 січня 2021, 09:45
Регіон: Запорізький
Подякували: 1 раз

Повідомлення Ok_si »

Если договора еще нет - берите факт 2020 года - так планируйте. А факт будете выставлять пропорционально выставленной платежке - когда ее уже увидите от своего поставщика (Теплосети)

Люда К
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 02 листопада 2020, 13:55
Регіон: Дніпропетровська

Повідомлення Люда К »

Большое спасибо!

Відповісти

Повернутись до “Надання платних послуг”