Використання коштів від оренди рухомого майна

Облік платних послуг - розрахунок, отримання, надання, звітність, облік
Відповісти
ІринаАнатолівна
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 45
З нами з: 25 листопада 2014, 16:19
Регіон: Киевская область
Звідки: Київ

Повідомлення ІринаАнатолівна »

Підскажіть будь ласка чи є постанова в замін постанови 659 від 17.05.2002р. "Про затвердження переліку груп власних надходжень бюджетних установ, вимог щодо їх утворення та напрямів використання". А саме мене цікавить на які цілі можна витрачати кошти, які надійшли нам від оренди рухомого майна?

Аватар користувача
Станкус Тетяна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 549
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харьковская область
Подякували: 9 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Станкус Тетяна »

На заміну 659 постанові прийшов п. 4 ст. 13 Бюджетного кодексу України. Так, згідно з цим пунктом визначено, що плата за оренду майна бюджетних установ відоситься до третьої підгрупи першої групи власних надходжень бюджетних установ. Кошти цієї підгрупи можна витрачати на утримання, облаштування, ремонт та придбання майна бюджетних установ.

ІринаАнатолівна
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 45
З нами з: 25 листопада 2014, 16:19
Регіон: Киевская область
Звідки: Київ

Повідомлення ІринаАнатолівна »

Дякую Вам за відповідь

Аватар користувача
Станкус Тетяна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 549
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харьковская область
Подякували: 9 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Станкус Тетяна »

Будь ласка!

Відповісти

Повернутись до “Надання платних послуг”