Використання батьківської плати школи естетичного виховання

Облік платних послуг - розрахунок, отримання, надання, звітність, облік
Відповісти
ррррррр
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 178
З нами з: 04 грудня 2014, 15:53
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск

Повідомлення ррррррр »

Плата за навчання дітей в школі естетичного виховання 1 підгрупа власних надходжень плата за послуги зараховуєься на спеціальний рахунок и направляється в першу чергу на виплату заробітної плати  викладачів (2 викладача або 1 викладач в нас іде по спецфонду) так як за загальним фондом не вистачає на зарплату коштів. Чи маємо ми право кошти спецфонду направляти на придбання музичних інструментів а не на зарплату, так дуже требує керівництво (вони на сесії райради добавлять на ФОП по заг. фонду)? Згідно яких нормативних документів так можна робити? Адже згідно ст. 13 БКУ придбання нових необоротних активів та майна можна лише за рахунок надходжень до спецфонду від оренди та реалізації майна 3 і 4 підгрупа першої групи надходжень. Допоможіть будь ласка у вирішенні цього питання дуже, дуже потрібно.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 8742
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 114 разів
Подякували: 1185 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »


Відповісти

Повернутись до “Надання платних послуг”