Клінічні дослідження ПДВ

Облік платних послуг - розрахунок, отримання, надання, звітність, облік
Відповісти
ВикторияЯ
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 27 березня 2016, 19:43
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення ВикторияЯ »

Бюджетна установа отримує плату за проведення клінічних досліджень у валюті, зареєстрована як платник ПДВ. Чи необхідно нараховувати ПДВ на ці суми?

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1247
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 138 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

При вирішення  питання:  чи обкладаються ПДВ ті чи інші платні послуги, які надають заклади охорони здоров’я, необхідно керуватися п.п. 197.1.5 ст. 197 ПКУ.
Так, звільнені від оподаткування операції з постачання послуг з охорони здоров’я закладами охорони здоров’я, що мають ліцензію на постачання таких послуг, а також постачання послуг реабілітаційними установами для інвалідів та дітей-інвалідів, що мають ліцензію на постачання таких послуг відповідно до законодавства.
Також у цьому підпункті наведено послуги, на які не поширюється звільнення від оподаткування ПДВ. 

У Вашій ситуації  особливу увагу необхідно звернути на послугу, що зазначена в абз. «е» п.п. 197.1.5 ПКУ, а саме: проведення за заявкою замовника токсиколого-гігієнічних, медико-біологічних, санітарно-гігієнічних, фізіологічних та інших обстежень з метою визначення безпеки продукції для здоров'я людини.
Тому якщо послуги з клінічних досліджень є різновидом таких послуг, то такі платні послуги, які надаються закладами охорони здоров’я, необхідно оподатковувати ПДВ за ставкою 20 %.

ВикторияЯ
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 27 березня 2016, 19:43
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення ВикторияЯ »

Дякую!

Відповісти

Повернутись до “Надання платних послуг”