Про що ми тут будемо писати?

Аватар користувача
Козіна Віра
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Регіон: Харків
Подякували: 8 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Козіна Віра »

У цій рубриці МИ БУДЕМО говорити про питання застосування виборчого законодавства, розміщувати відповідні зразки документів та посилання на приклади з судової практики.
Про що МИ НЕ БУДЕМО говорити у цій рубриці? Оскільки наш форум у першу чергу призначений для працівників бюджетної сфери, ми будемо розглядати питання, які стосуються організації та забезпечення виборчого процесу з боку держави та органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, порядку діяльності виборчих комісій базових рівнів. Ми НЕ БУДЕМО говорити про забезпечення діяльності таких суб"єктів виборчого процесу, як кандидати на пост Президента України, кандидати у народні депутати України чи кандидати у депутати місцевих рад, а також обговорювати діяльність партій та політичних сил. Відповідно, ми, працівники Видавничого Будинку "Фактор", НЕ БУДЕМО відповідати на запитання подібного змісту.
Водночас, шановні учасники форуму, у цій гілці ви можете самостійно обмінюватись подібною інформацією та ділитися власним досвідом.
ПРОСИМО додержуватись коретної поведінки та бути толерантними один до одного. До порушників цих вимог ми будемо застосовувати жорсткі санкції, у тому числі і видаляти порушників з форуму. Пости, які будуть містити образи, принижувати чиюсь гідність, містити заклики, які загрожують територіальній цілісності держави, мають ознаки передвиборчої агітації, будуть безжально видалятися.
Плідної праці!

Відповісти

Повернутись до “Виборче законодавство”