Зміна місця голосування - спливають останні дні

Аватар користувача
Брусенцова Яна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Регіон: Харків
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Брусенцова Яна »

Інформація для тих, хто не має змоги проголосувати за виборчою адресою. Такі виборці мають право на тимчасову зміну місця голосування. Ця можливість передбачена ст. 35-1 Закону України "Про вибори Президента України". Сам же порядок зміни місця голосування детально прописаний у постанові Центральної виборчої комісії від 13.09.12 р. № 893.
Тимчасова зміна місця голосування громадянина України, який має право голосу на виборах або референдумі, передбачає зміну виборчої дільниці (дільниці для голосування), до якої виборець відноситься за його виборчою адресою, на іншу виборчу дільницю (дільницю для голосування) без зміни його виборчої адреси.
Для того, щоб змінити місце голосування, виборець повинен подати відповідну заяву.

Увага! Останній термін подання такої заяви 19 травня 2014 року.

Заява про тимчасову зміну місця голосування виборця подається до органу ведення Державного реєстру виборців (далі — Реєстр):
за вказаним у заяві місцем перебування виборця в день виборів чи місцезнаходженням виборчої дільниці, дільниці для голосування, яку він просить визначити місцем його голосування;
за виборчою адресою заявника, яка визначається відповідно до статті 8 Закону України "Про Державний реєстр виборців".

У заяві зазначаються ідентифікаційні персональні дані виборця, які однозначно визначають його особу: прізвище, власне ім'я (усі власні імена), по батькові, дата та місце народження, його виборча адреса, а також мотивування необхідності тимчасової зміни місця голосування та адреса, де він перебуватиме в день виборів (повторного голосування) або референдуму, чи номер виборчої дільниці (дільниці для голосування), яку він просить визначити місцем його голосування, із зазначенням виборчого округу та його номера (за наявності).

До заяви додаються документи (копії документів), які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси. У разі якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали пред'являються органу ведення Реєстру для перевірки вірності цих копій.

Тож, майте на увазі, що у вас залишилось не так вже й багато часу...
Якщо у вас виникли запитання, звертайтеся. Раді будемо допомогти вам.

Відповісти

Повернутись до “Виборче законодавство”