Конфлікт інтересів

Відповісти
Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

про це раджу спитати у НАЗК, але краще дунути на холодне, поки немає офіційної відповіді від того, хто може її надати.

Хворостяновка
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 46
З нами з: 11 лютого 2014, 12:12
Регіон: Луганская Область
Звідки: Луганск
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення Хворостяновка »

А чи буде конфлікт інтересів якщо в сільській раді відомість на заробітну плату підписують голова і головний бухгалтер? І якщо так, то який вихід з даної ситуації?

Хворостяновка
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 46
З нами з: 11 лютого 2014, 12:12
Регіон: Луганская Область
Звідки: Луганск
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення Хворостяновка »

Бо вони також є в даній відомості.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

тут, скоріше, не КІ (бо це не прийняття рішення), а корупційний ризик десь "правильно" переставити кому. Щоб уникнути КІ голова має утриматися на відповідній сесії від прийняття рішення щодо себе з письмовим (або усним, але вписаним у протокол) повідомленням про КІ та усуненням цього КІ шляхом уникнення від голосування при затвердженні такого рішення. Щодо головбуха - одноособове розпорядження голови.
як вихід, можна затвердити рішенням ради положення про порядок нарахування та виплати з/п, премій та інших стимулюючих надбавок. У цьому положенні прописати хто і що підписує, а на секретаря, наприклад, покласти нагляд за цим у рамках ст.33 ЗУ "Про запобігання корупції". У цьому ж положення прописати й болюче для Вас питання обліку робочого часу.
Востаннє редагувалось 07 лютого 2018, 15:38 користувачем Козиренко Віталій, всього редагувалось 2 разів.

Kateryna.N
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 145
З нами з: 19 березня 2015, 18:49
Регіон: Хмельницкая область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Kateryna.N »

Вже перестарались з цим конфліктом інтересів, ніхто інший, не працюючий в установі, не може підписати відомості на заробітну плату, а працюючий, сам буде в цій відомості.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Kateryna.N, не то щоби перестаралися, а просто у наших т.з. силовиків не вистачає тої самої сили, щоб зробити собі показники по-крупному, то ж на відсутності риби і рак, як відомо, - риба.

Аватар користувача
nessa-iness
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 160
З нами з: 08 січня 2015, 16:53
Регіон: Херсонская Область
Звідки: Херсон
Дякував (ла): 54 рази
Подякували: 58 разів

Повідомлення nessa-iness »

Тоді бухгалтер і зарплату нехай собі не нараховує, бо конфлікт

ludavyazivok@i.ua
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 26
З нами з: 03 грудня 2015, 20:33
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення ludavyazivok@i.ua »

Доброго дня! Чи може депутат сільської ради - голова бюджетної комісії , який являється приватним підприємцем заключати договора купівлі-продажу з сільською радою? Чи може депутат ради, який являється ФОП голосувати на сесії за ставки єдиного податку?

Галина О.
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 26 червня 2020, 14:45
Регіон: Тернопільська область

Повідомлення Галина О. »

Доброго дня, допоможіть , будь-ласка, у вирішенні наступних питань. Сільський голова ніколи не голосує на сесіях, при розгляді питань преміювання, оплати праці пише заяву на сесію і зачитує її депутатам про конфлікт інтересів, де вказує, що у підготовці та обговоренні даних питань брати участь не буде. Чи потрібно в заяві вказувати , що у голосуванні також не бере участі, якщо ніде в протоколі його голос не вказується. Як і хто має резюмувати дану заяву та чи правомірно буде йому підписувати подібні рішення, хоч це і його прямий обовязок. Якщо він головує на такій сесії, хоч і писав заяву, чи це не суперечитиме останній.

Відповісти

Повернутись до “Антикорупційне законодавство”