Обмеження держслужбовців, щодо зайняття іншою оплачуваною діяльністю

ROMAN12
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 21 березня 2016, 15:55
Регіон: Черновицкая область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення ROMAN12 »

Чи може державний службовець мати в оренді земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства в розмірах визначених ЗК для безоплатної приватизації (2га)?

Аватар користувача
nessa-iness
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 160
З нами з: 08 січня 2015, 16:53
Регіон: Херсонская Область
Звідки: Херсон
Дякував (ла): 56 разів
Подякували: 58 разів

Повідомлення nessa-iness »

Може. Відповідно до ст. 16 Закону «Про державну службу» та ст. 7 Закону «Про боротьбу з корупцією», державний службовець не має права займатися іншою оплачуваною або підприємницькою діяльністю (крім викладацької, наукової і творчої діяльності, медичної практики, інструкторської та суддівської практики із спорту), якщо інше не передбачено Конституцією або законами України.

Тобто, по суті, заборона займатися іншою оплачуваною або підприємницькою діяльністю є вимогою щодо несумісності службової діяльності з іншими видами діяльності. Взяття в оренду ділянки для ведення ОСОБИСТОГО підсобного господарства обмежень не має, так як ви не отримуєте плати від інших організацій або осіб за це.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Немає обмежень в оренді земельної ділянки. А також немає обмежень і щодо отримання доходу від надання майна в оренду.

feofanio
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 08 вересня 2021, 13:57
Регіон: Київ

Повідомлення feofanio »

Таке питання.
Людина працює в органах місцевого самоврядування на постійній основі.
При цьому вона працювала за цивільно правовим договором, один день, у вихідний. Проводила соціологічне опитування.
Чи є це порушенням порядку роботи за сумісництвом для державних службовців, що регламентовано низкою законодавчих актів, серед яких: КЗпП, КУпАП, Закон № 17001, постанова № 2452, Положення № 433?

Соц опитування може підпадати під викладацьку діяльність наприклад?

Відповісти

Повернутись до “Антикорупційне законодавство”