механізм передачі декларацій для пеервірки

Смородинкa
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 03 лютого 2014, 15:31

Повідомлення Смородинкa »

Який існує механізм передачі декларацій кадровою службою уповноваженому підрозділу для здійснення перевірки фактів своєчасності подання декларацій, наявності конфлікту інтересів, логічного та арифметичного контролю декларацій та їх повернення до кадрової служби? Документи про результати здійснення таких перевірок зберігаються в особових справах працівників чи в уповноваженому підрозділі?

Аватар користувача
Козіна Віра
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Регіон: Харків
Подякували: 8 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Козіна Віра »

Як я зрозуміла із запитання нашої відвідувачки, там, де вона працює, уповноваженим підрозділом з питань запобігання та виявлення корупції не є кадровий підрозділ. У такому випадку внутрішніми документами вашого підприємства має бути чітко встановлений механізм передачі декларацій для здійснення заходів, передбачених ч. 6 ст. 12 антикорупційного Закону № 3206 від кадровиків уповноваженим особам. Мають бути визначені строки, протягом яких передаються документи, порядок фіксації передачі, заведені журнали (у довільній формі) фіксації, встановлений порядок повернення документів після завершення перевірки кадровикам.
Після завершення перевірки декларація у обов"язковому порядку повертається у кадровий підрозділ (строки повернення декларацій після перевірки також мають бути визначені у ваших внутрішніх розпорядчих документах). Саме там декларація і має зберігатися у особовій справі працівника.
Також у ваших внутрішніх документах доцільно визначити, хто має готувати та надавати інформацію з декларацій, якщо надходять запити від третіх осіб (наприклад, правоохоронців) кадровий підрозділ чи уповноважений. Порядок та строки підготовки такої інформації за запитами третіх осіб також доцільно визначити у ваших внутрішніх документах.

Відповісти

Повернутись до “Антикорупційне законодавство”