Ну що, починаємо обговорювати декларації?

Відповісти
Аватар користувача
Козіна Віра
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Регіон: Харків
Подякували: 8 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Козіна Віра »

Усім доброго дня!
Деклараційна кампанія у розпалі. І хоча до завершення сроку на подання декларацій ще цілих 2 місяці, досвід минулого року показав, що час на збирання різноманітних довідок, необхідних для заповнення антикорупційних декларацій, спливає дуже швидко.
Тому пропоную почати ділитися думками та досвідом з цього приводу, а також задавати запитання, які вас цікавлять у частині заповнення, подання декларацій та оприлюднення інформації з них.

Почну з того, якими правилами користуватися при складанні декларації.
14.10.14 р. був прийнятий Закон України № 1700-VІІ «Про запобігання корупції» (далі – новий Закон № 1700). Однак, цей Закон вводиться у дію лише 26.04.15 р. а отже, на період цієї деклараційної кампанії ми востаннє користуємося старими правилами, визначеними Законом України від 07.04.11 р. № 3206-VI «Про засади запобігання і протидії корупції» (далі — Закон № 3206, старий Закон).
Втім, все ж нам доведеться постійно "озиратися" і на окремі положення нового Закону № 1700, це проблеми так званого «перехідного періоду».

Отже, обов’язок осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, а також інших прирівняних до них осіб подавати за місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий, 2014 рік, у період з 01.01.15 р. по 01.04.15 р. встановлено ст. 12 Закону № 3206.

Саме ця норма буде для нас базовою разом із формою декларації, затвердженої додатком до старого Закону № 3206. особливу увагу звертайте на примітки до декларації.

Також дуже важливо, щоб ви користувалися саме Законом № 3206 у редакції, що застосовується на момент заповнення декларації. У цей Закон вносили так багато змін, що ви просто через неуважність використаєте редакцію, у якій будуть дані помилкові інструкції, або будете виходити із цифр, які вже застаріли, і таким чином мимоволі вчините правопорушення. краще за все користуватися редакцією Закону № 3206, яка міститься на офіційному веб-сайті Верховної ради України. Ось посилання на цей Закон:
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/3206-17

Відповісти

Повернутись до “Антикорупційне законодавство”