Член сім'ї декларанта чи декларант у АТО

Відповісти
Аватар користувача
Козіна Віра
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Регіон: Харків
Подякували: 8 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Козіна Віра »

Запитання, задане під час семінару у Дніпропетровську.
Член сім'ї декларанта чи сам декларант перебувають у зоні АТО чи на військових навчаннях. Відповідно - не можуть подати інформацію для заповнення декларацій, або не можуть самостійно заповнити та здати декларацію.
На разі цю тему закон не регламентує. Однак ми звернулися із відповідними запитами до Мінюсту, Кабміну та знайомих депутатів ВРУ. На разі чекаємо на відповіді.
Поки що рекомендація така. По членам сім'ї. Якщо хтось з ваших рідних перебуває у АТО чи на навчаннях, а ви не можете одержати інформації по їх доходах, подавайте декларацію без цієї інформації. До декларації прикладайте пояснювальну записку, де вказуйте, що дані будуть уточнені.
По самих учасниках АТО чи особах, які перебувають на військових навчаннях у зв'язку з мобілізацією. Якщо така особа не подає декларації, у звіті уповноваженного про виявлені факти несвоєчасного подання декларацій слід вказати, що декларація не подана у зв'язку із знаходженням у АТО чи з мобілізацією. Гадаю, що у жодного прокурора чи правоохоронця рука не підніметься скласти протокол про порушення.

Як тільки одержимо відповідь на ці питання - одразу опублікуємо.

Відповісти

Повернутись до “Антикорупційне законодавство”