Антикорупційне законодавство

Відповісти
Hrebinka Tsapenko
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 04 березня 2015, 10:51

Повідомлення Hrebinka Tsapenko »

1.Молоде подружжя, одружилося в серпні 2014 року, проживає в квартирі, яку винаймає без оформленого договору найму. Кожен з них зареєстрований за адресою реєстрації батьків. Питання: в декларації зазначити дві адреси, місце реєстрації та місце фактичного проживання? До членів сім’ї дружина, яка є посадовою особою місцевого самоврядування, повинна влючити лише чоловіка, чи й своїх батьків?
2. І ще кілька питань по кредитах. В дохід показувати розмір отриманого в 2014 р.кредиту в пункт 20 ІІ розділу, чи краще в кінці ІІ розділу додатково дописати? І що показувати по кредитним карткам. В дохід зазначити розмір коштів, які були на кредитній карткі, звичайно за умови користування кредиткою?

Аватар користувача
Козіна Віра
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Регіон: Харків
Подякували: 8 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Козіна Віра »

1. Щодо місця проживання, я вже писала: http://budget.factor.ua/viewtopic.php?f=29&t=1872
2. Щодо батьків - ні не треба, немає спільного проживання.
3. По доходах. усе, що не підпадає під визначення позицій 6-19, показуємо у 20-й.
4. По кредитній ("овердрафтній") картці. це фактично фінансовий кредит. моя особиста думка - показувати усі одержані у 20-й та усі повернуті у 57-й.
Є й інша думка - показати у 20-й як дохід лише суму, взяту та не повернуту на картку станом на 31.12.14 р.

Відповісти

Повернутись до “Антикорупційне законодавство”