Знову гроші з-за кордону

янина2010
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 23 березня 2016, 23:02
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення янина2010 »

Доброго времени суток. 
Помогите, пожалуйста, разобраться.
Переводом "колибри" от мужа были получены средства из-за границы. Для получения этих сумм в июле 2015 был открыт счет, на который я внесла в общей сложности 30 грн в счет платы за обслуживание. Верно ли я понимаю ,что это и мой расход - как обслуживание счета, и в тоже время доход- т.к. деньги внесены на счет? больше никаких движений по счету не было.
Восстановить точную сумму перевода не представляется возможным, т.к.в банке на 23.03.2016 такую информацию не дают, а квитанции о получении перевода утеряны. Примерно было получено 10 тыс.грн. Как лучше поступить в таком случае?  показать сумму как я её помню и в гр.Доходы из-за границы и в Налоговой декларации - как дарение от члена семьи первой степени родства?
В налоговую по месту регистрации уведомление об открытии счета я не предоставила. Каких санкций ожидать? госслужащий 7 категории.

янина2010
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 23 березня 2016, 23:02
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення янина2010 »

янина2010 писав:Доброго времени суток. 
Помогите, пожалуйста, разобраться.
Переводом "колибри" от мужа были получены средства из-за границы. Для получения этих сумм в июле 2015 был открыт счет, на который я внесла в общей сложности 30 грн в счет платы за обслуживание. Верно ли я понимаю ,что это и мой расход - как обслуживание счета, и в тоже время доход- т.к. деньги внесены на счет? больше никаких движений по счету не было.
Восстановить точную сумму перевода не представляется возможным, т.к.в банке на 23.03.2016 такую информацию не дают, а квитанции о получении перевода утеряны. Примерно было получено 10 тыс.грн. Как лучше поступить в таком случае?  показать сумму как я её помню и в гр.Доходы из-за границы и в Налоговой декларации - как дарение от члена семьи первой степени родства?
В налоговую по месту регистрации уведомление об открытии счета я не предоставила. Каких санкций ожидать? госслужащий 7 категории.
в дополнение: 
в налоговой проконсультировали, что если я укажу доходы перечисленные из-за границы от мужа, то буду обязана подать декларацию о доходах обычную и суммы перечисленные мужем будут облагаться как доходы от нерезидента. НЕ по  ставке 0%.

olga549
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 11 квітня 2016, 21:31
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення olga549 »

Здравствуйте! Пожалуйста, помогите решить вопрос. Я госслужащая (місцеве самоврядування).При заполнении декларации за 2015 в пункте 11 "дарунки..." декларации я указала сумму денежных средств, которую на протяжении 2015 сын перечислял мне на мою банковскую универсальную карту (в пределах Украины).Однако, пару раз, по просьбе сына деньги перечислял его коллега со своей банковской карты через приват24 на общую сумму 6000 грн. Вопрос: поможет ли мне, чтобы избежать налогообложения, расписка, в которой коллега сына укажет, что  деньги были перечислены им, в качестве погашения долга перед моим сыном, его матери, то есть мне. 
С уважением .

ihorfranko
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 11 березня 2019, 17:51
Регіон: Одесская область

Повідомлення ihorfranko »

Доброго дня. Таке питання:

Брат (громадянин) РФ переказав менi грошi через УКРПОШТУ для матерi. До я кої категорiї потрiбно вiднести цей вид доходу у декларацiї - подарунок чи iнше?

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Брат (громадянин) РФ переказав менi грошi через УКРПОШТУ для матерi. До я кої категорiї потрiбно вiднести цей вид доходу у декларацiї - подарунок чи iнше?
Декларуєте ви так як кошти отримували ви. Джерело доходу - брат (третя особа). Вид - інше: кошти для передачі третій особі. Власник - мати (член сімї або третя особа). При цьому від матері потрібна розписка що дані кошти є її власністю і призначались конкретно для неї.

Євгенія123
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 01 травня 2020, 08:54
Регіон: Закарпатская область

Повідомлення Євгенія123 »

Доброго дня! Я держслужбовець. На мою зарплатну картку з Чехії були надіслані кошти, як платіж, моїм сусідом для своєї жінки. Були 2 надходження по 10000грн.
В якому пункті і як правильно вказати в декларації ці надходження, щоб не було проблем?

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Євгенія123 писав:Доброго дня! Я держслужбовець. На мою зарплатну картку з Чехії були надіслані кошти, як платіж, моїм сусідом для своєї жінки. Були 2 надходження по 10000грн.
В якому пункті і як правильно вказати в декларації ці надходження, щоб не було проблем?
ось подібне:
Денис Федорович написав:Добрий вечір. Виникло таке питання. Мені на картку приватбанку був зробленій переказ 1000 грн від друзів на придбання заздалегідь квитків на автобус для них. Виходячи з даної ситації або з ситуації зарахування коштів на мою картку є якісь наслідки відображення в Декларації?
декларувати нічого, але від того, хто перерахував кошти, краще мати письмове прохання про таку мету перерахування коштів.

ОксанаК
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 22 серпня 2019, 09:04
Регіон: Ровенская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення ОксанаК »

Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, як оформити правильно в декларації (я - держслужбовець) переказ коштів із-за кордону моїм братом на рахунок чоловіка (сума більше 6000$)?
Чи спасе від оподаткування 20%на прибуток розписка моєї матері (для неї призначалися кошти)?
В тому самому місяці чоловік отримав і на карту значну суму в грн. (Подарунок моїх батьків)
Як діяти, і куди писати ці надходження?
Допоможіть, будь ласка

Відповісти

Повернутись до “Антикорупційне законодавство”