Гроші за пай. Куди та як декларувати?

Аватар користувача
Козіна Віра
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Регіон: Харків
Подякували: 8 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Козіна Віра »

Запитання з вебінару: За пай отримано гроші на 5 років вперед у 2014 році. Показувати всю сумму в одному році, яку отримав, чи розбити її на 5 років ? вказувати в позиції 19 чи 20?

Відповідь: Я так розумію, ви одержали гроші за те, що здали свій пай у оренду. Тоді у позиції 19. Показуємо усю суму, фактично одержану у 2014 році.

КсюшаД
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 15 березня 2015, 16:24
Регіон: Сумская область

Повідомлення КсюшаД »

підкажіть будь-ласка така ситуація члени сім"ї державного службовця мають паї за які отримали кошти в 2014 році в немалій сумі приблизно 11 тисгрн за 3 пая коли зробили запит в податкову щоб звірити доходи то там цієї суми взагалі немає як поступити в дній ситуації показвати дану суму чи ні? запитували в податковій вони кажуть що непишіть щоб небуло проблем. Дякую.

Аватар користувача
Козіна Віра
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Регіон: Харків
Подякували: 8 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Козіна Віра »

Податківці так відповідають, щоб у них не було проблем)) бо до них не усі дані стікаються і треба робити додаткові "тєлодвіженія", щоб розшукати інформацію про певні види доходів. До того ж їм дійсно з об'єктивних причин складно відслідковувати певні надходження, адже система обміну данними з органами ДФС України поки що не відлагоджена і вони не усе та не завжди вчасно бачать. Тому можуть бути розбіжності з наявними у них даними. Ми зараз починаємо чути від багатьох декларантів, що їм самі податківці неофіційно радять не показувати доходи, яких не бачить податкова.
Але з іншого боку - ви про ці доходи чітко знаєте, сума дійсно не мала, щоб пояснити її відсутність у декларації забудькуватістю. А якщо це була плата за оренду земельних ділянок - це чиста 19 позиція у декларації, без жодних сумнівів. Хто буде відповідати за недостовірність даних у декларації, якщо це спливе?

Відповісти

Повернутись до “Антикорупційне законодавство”