Щодо подання декларацій народними засідателями

Ганна
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 16 березня 2015, 18:04
Регіон: Волынская область

Повідомлення Ганна »

Шановна Віра Вадимівна!
Дякуємо за змістовні та доступні відповіді, проте в силу специфіки установи суду, виникає питання щодо декларування доходів народними засідателями та присяжними, а саме: в яких випадках та до якої установи вони мають подавати декларацію . Будемо вдячні за відповідь.

Аватар користувача
Козіна Віра
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Регіон: Харків
Подякували: 8 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Козіна Віра »

Дякую, Ганно, гарне питання. Якщо я правильно здогадалась, з якого Ви регіону - то рада вам подвійно, скучила за складними та цікавими питаннями від фахівців Вашої області!

Тепер по суті справи. Гадаю, мають подавати за місцем роботи (служби). По логіці - мали б до суду, адже саме у зв'язку із виконанням певних функцій у суді у них виникає обов'язок контролю. Але з цього приводу жодних роз'яснень не було, тож не ускладнюйте собі і так непросте життя, і нехай йде тупо по букві Закону.

Також раджу звернутися до когось у ДСА, спитати неофіційно, яка в них думка з цього приводу, і чи немає в них даних про те, як роблять у інших судах.

Буду вдячна за інформацію, якщо вони таку відповідь нададуть. Спробую зі свого боку також щось дізнатись, але швидкість не гарантую - усі зараз на вухах, дуже нервово реагують навіть на зовсім невинні прохання.

Ганна
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 16 березня 2015, 18:04
Регіон: Волынская область

Повідомлення Ганна »

Щиро дякуємо!
Якщо будемо мати інформацію повідомимо.

Відповісти

Повернутись до “Антикорупційне законодавство”