Особи, що тимчасово виконують обов'язки декларанта?

КЗОЗ ХМЛ 28
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 11 березня 2014, 12:04

Повідомлення КЗОЗ ХМЛ 28 »

Особи, що тимчасово виконують обов'язки декларанта - теж стають декларантами?
Наприклад: лікар невропатолог тимчасово виконує обов'язки заступника головного лікаря з поліклінічного розділу роботи на час тарифної відпустки або курсів останнього.

Міхно Тетяна
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 28
З нами з: 03 лютого 2014, 07:52
Регіон: Харків
Контактна інформація:

Повідомлення Міхно Тетяна »

Так, дійсно для цілей антикорупційного законодавства не має значення, чи виконує особа обов’язки суб’єкта декларування тимчасово чи на постійній основі. Навіть у тому випадку, коли особа виконувала такі обов’язки тимчасово, вона повинна складати декларацію та подавати її в установленому антикорупційним Законом порядку, тобто до кадрового підрозділу не пізніше ніж 31 березня 2014 року. Зазначений висновок ґрунтується на існуючий на сьогодні судовій практиці розгляду адміністративних матеріалів з притягнення осіб до відповідальності за корупційні прояви.
Згідно з Постановою Пленуму Верховного Суду України № 5 до субєктів відповідальності для цілей застосування приписів антикорупційного законодавства прирівнюють й тих осіб, які виконували організаційно-розпорядчі чи адміністративно-господарські функції на тимчасовій основі.
З зазначеного робимо висновок, що на осіб, що тимчасово виконують будь які функції розповсюджуються не тільки обов’язки а і відповідальність та встановлені Законами обмеження, у тому числі і фінансовий контроль.

Відповісти

Повернутись до “Антикорупційне законодавство”