Здав декларацію, потім побачив помилку

Аватар користувача
Козіна Віра
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Регіон: Харків
Подякували: 8 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Козіна Віра »

Отже, друзі, строк для подання декларацій сплив.
Однак до нас вже починають дзвонити із запитаннями про те, чи можна виправити помилку, виявлену самостійно після подання декларації?
Так, можна. У будь-який час. І Законом це не забороняється, і є позитивна судова практика з цього приводу.
При цьому слід пам"ятати кілька моментів.
1. Ви можете подати пояснення до декларації, а не вносити до неї виправлення, а можете внести виправлення, взявши декларацію з місця зберігання, та повернувши вже у новій редакції.
2. Просто взяти декларацію не вийде. Особа, яка відповідає за здійснення перевірки своєчасності подання декларацій, або уповноважена особа з відділу кадрів (якщо декларація вже перевірена і повернута для зберігання до вашої особової справи) має надати цю декларацію, зробивши у відповідному журналі (реєстрі) запис про дату передачі вам декларації із обовязковим зазначенням мети, з якою ви просите декларацію надати. Якщо такий журнал (реєстр) у вашій установі не заведений, потурбуйтеся, щоб ці речі все ж були десь зафіксовані. Це потрібно і вам, і уповноваженій особі, щоб потім не виникло проблем.
3. Декларація, яку ви взяли для виправлення, має бути повернута до місця зберігання або до уповноваженої особи не пізніше 5-ти календарних днів з моменту, коли ви її взяли. Інакше можуть виникнути питання про несвоєчасність подання декларації, а це корупційне правопорушення. Про те, щоб час повернення декларації був зафіксований на папері вам також потрібно потурбуватися додатково.

Відповісти

Повернутись до “Антикорупційне законодавство”