Хто у держадміністраціях оприлюднює відомості з декларації?

Аватар користувача
Козіна Віра
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Регіон: Харків
Подякували: 8 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Козіна Віра »

Відповідно до чинної редакції ст. 12 антикорупційного Закону № 3206 відомості, зазначені у декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік, серед інших, оприлюднюють керівників державних органів, органів влади Автономної Республіки Крим та їх заступники.
Згідно до ч. 2 ст. 1 Закону україни "Про місцеві державні адміністрації" місцева державна адміністрація є місцевим органом виконавчої влади і входить до системи органів виконавчої влади.
Згідно до Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації, затвердженого постановою КМУ від 26.09.12 р. № 887, структурний підрозділ місцевої держадміністрації утворюється головою місцевої держадміністрації, входить до її складу і в межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці забезпечує виконання покладених на цей підрозділ завдань. Отже, структурні підрозділі місцевих державних адміністрацій, незалежно від того, створені вони як юридичні особи, чи як звичайні підрозділи, не є самостійними органами державної влади (державними органами).
Виходячи з вищенаведеного, відомості з декларацій оприлюднюють лише голови та заступники голів місцевих державних адміністрацій. Інші посадові особи МДА, у тому числі й керівники структурних підрозділів МДА, відомості з антикорупційних декларацій не оприлюднюють.

Відповісти

Повернутись до “Антикорупційне законодавство”