Відмова подавати інформацію про доходи

Аватар користувача
Козіна Віра
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Регіон: Харків
Подякували: 8 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Козіна Віра »

Дякую за гарне запитання!
Дійсно, окремі члені сім"ї суб"єкта декларування можуть відмовитись надавати відомості, необхідні для заповнення антикорупційної декларації.
Якщо член сім"ї ухиляється або відкрито відмовляється від надання цих відомостей, направте йому листа, у якому зазначте, що він зобо"язаний надавати цю інформацію відповідно до вимог закону, та вкажіть строк, протягом якого ця особа має надати вам дані.
Обов"язково напрявляйте цей лист як реєстроване поштове відправлення з описом вкладення, щоб у вас на руках залишалися "сліди" того, що ви сумлінно намагалися виконати вимоги законодавства.
Після закінчення строку, протягом якого ви запропонували члену своєї сім"ї надати інформацію для декларації, заповнюйте бланк декларації без даних особи, яка відмовилася надати вам відомості.
У такому випадку разом з декларацією подайте пояснювальну записку про те, що дані про такого-то члена сім"ї у декларації відсутні через відмову особи надати необхідні відомості. До пояснювальної записки додайте КОПІЇ листа, з яким ви зверталися до члена сім"ї з вимогою про надання інформації, квитанції та опису вкладення, які підтверджують факт відправки цього листа. ОРИГІНАЛИ перелічених документів залишайте у себе на випадок виникнення проблем під час перевірки.
Антикорупційний Закон № 3206 передбачає право уповноваженого підрозділу (особи) у ході перевірки декларації витребувати необхідні дані про вашого родича-"ухилянта" від податкових органів, фінансових установ, та підприємств (установ, організацій), у яких працює несумлінний член сім"ї. Але на разі така можливість залишається суто гіпотетичною, оскільки механізмів для реалізації цього права поки що не розроблено. Тобто, у реальному житті органи влади та місцевого самоврядування, юридичні особи публічного права не можуть одержувати цю інформацію.
Відповідальності за відмову від надання інформації для членів сім"ї декларанта (звісно, якщо вони самі не зобов"язані подавати декларації) поки що НЕ ПЕРЕДБАЧЕНО.

Відповісти

Повернутись до “Антикорупційне законодавство”