Відео про засади здійснення державних закупівель

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10289
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Шановні, друзі, колеги! 

З цього року багато хто з розпорядників бюджетних коштів тільки почав застосовувати процедури державних закупівель. Перш за все це стосується органів місцевого самоврядування, яким необхідно у 2016 році здійснювати закупівлі товарів, робіт та послуг для потреби всієї територіальної громади. 
 Вже зараз виникли запитання: якими нормативно-правовими документами керуватися? Яких товарів, робіт  та послуг стосуються закупівлі? Які основні вимоги до проведення закупівель? Хто повинен займатися цими питаннями в органі місцевого самоврядування? Яка відповідальність за порушення у сфері держзакупівель?  
Для того щоб Ви могли вже зараз отримати відповідь на ці та інші запитання, ми підготували для Вас невеликий відео-курс. Сподіваємось, що цей матеріал допоможе зробити процедуру планування та проведення процедур закупівель простішою та зрозумілішою. 
  Всі запитання щодо переглянутого матеріалу Ви може задати прямо у цій темі.

 Також на допомогу у вивченні цієї теми ми підготували для Вас спеціальний посібник.  Називається він «Бюджетний процес та Державні закупівлі в органах місцевого самоврядування», який знаходиться на форумі у   темі  «Книга на допомогу». Тобто вже зараз Ви можете  знайти цей посібник та ним користуватися. 


Відповісти

Повернутись до “Бюджетний процес у ОМС ОТГ”