Державні закупівлі: проблемні питання

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1247
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 139 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Колеги, у цій темі будемо обговорювати питання щодо проведення державних закупівель. 
Оскільки з цього року багато хто з Вас вперше тільки почав працювати з процедурами закупівель, тому питань виникає чимало. Тому будемо разом шукати відповіді.

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1247
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 139 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Підскажіть будь-ласка, як створити тендерний комітет, якщо у штаті установи тільки дві  посадові особи?

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1247
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 139 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Дійсно, багато у кого з замовників вже виникло питання щодо формування комітету з конкурсних торгів.
Справа у тому, що до складу комітету з конкурсних торгів повинно входити не менше п'яти осіб. Про це зазначено в ч. 2 ст. 11 Закону України «Про здійснення державних закупівель» від 10 квітня 2014 року N 1197-VII.  
У разі якщо кількість службових (посадових) осіб у штатній чисельності працівників замовника є меншою, ніж п'ять осіб, до складу комітету з конкурсних торгів мають входити всі службові (посадові) особи замовника.
Тож у разі, якщо у замовника лише 2  посадові особи,  іншими членами комітету можуть бути будь-хто з числа працівників установи. І хоча такі працівники не є посадовими (службовими) особами, але в будь-якому випадку це повинні бути саме працівники замовника, а не сторонні особи.
 
Також майте на увазі: до складу комітету з конкурсних торгів не можуть входити посадові особи та представники учасників, члени їх сімей, а також народні депутати України, депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим та депутати міської, районної у місті, районної, обласної ради. Така заборона чітко передбачена в ч. 2 ст. 11 Закону № 1197.
 
Додам, що з цього питання  є роз`яснення Мінекономрозвитку від 29.12.2015 р. № 3302-44010-07-1. Ось висновок з цього документу:
«Таким чином, до складу комітету з конкурсних торгів входять працівники замовника, які знаходяться у його штатній чисельності працівників».
Його можна знайти за таким посиланням:
http://www.me.gov.ua/Documents/Detail?l ... oziasnen33

miroslava5888
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 29 квітня 2015, 09:42
Регіон: Тернопольская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення miroslava5888 »

Як має бути складений додаток до річного плану закупівель?Одразу на повну суму по КЕКВ де призначення на закупівлю товарів перевищує 200 тис.грн.при здачі кошторисів,чи можна по частинах в міру проведення проплат?

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1247
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 139 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

 Справа у тому що додаток до річного плану дуже схожий на сам план закупівель. Тому й складаєте Ви його за тими ж правилами, що й сам план закупівель. Головна різниця між цими документами лише в тому, що у додатку зазначають очікувану вартість предмету закупівлі, що не перевищує 200 тис. грн. (для товарів та послуг) та 1,5 млн. грн. (для робіт).
Так, в Інструкції щодо заповнення річного плану закупівель  передбачено, що додаток до річного плану складається за формою річного плану закупівель. Тому при складанні додатку необхідно орієнтуватися на форму річного плану закупівель та згадану Інструкцію, які затверждені наказом Мінекономрозвитку від 15.09.2014 р. № 1106
Ці документи можна знайти за цим посиланням http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z1241-14
Додаток до річного плану установа може скласти в цілому як на 2016 рік на початку року, так і поступово протягом року вносити зміни до цього документу. При цьому такі зміни можуть виникнути у зв*язку з плануванням будь-яких видатків, а не у разі здійснення проплат. При цьому зміни, унесені протягом року до додатку, можна оформлювати як окремі зміни, так і як Додаток до річного плану зі урахуванням унесених змін.

Відповісти

Повернутись до “Бюджетний процес у ОМС ОТГ”