Інвентаризація після перетворення

Бухгалтерські питання медичної реформи, перехід на новий план рахунків і всі питання що виникають у бухгалтерів
Відповісти
inna.sotnickowa2017
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 14 вересня 2015, 11:26
Регіон: Запорожская область

Повідомлення inna.sotnickowa2017 »

КЗ перед тем как станет НКП сделал на 01.09.2018 инвентаризацию. Нужно ли делать инвентаризацию на 01.11.2018 уже НКП перед годовым отчетом?

Roma_shka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 30
З нами з: 27 січня 2015, 08:59
Регіон: Сумская область
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення Roma_shka »

10. Інвентаризація активів та зобов’язань перед складанням річної фінансової звітності проводиться до дати балансу в період:

трьох місяців для необоротних активів (крім незавершених капітальних інвестицій, об’єктів основних засобів, які на момент інвентаризації будуть знаходитися поза підприємством, зокрема автомобілів, морських і річкових суден, які відбудуть у тривалі рейси, тощо), запасів (крім незавершеного виробництва та напівфабрикатів, інших матеріальних цінностей, які на момент інвентаризації будуть знаходитися поза підприємством), поточних біологічних активів, дебіторської та кредиторської заборгованостей, витрат і доходів майбутніх періодів, зобов’язань (крім невикористаних забезпечень, розрахунків з бюджетом та з відрахувань на загальнообов’язкове державне соціальне страхування);( Положення про інвентаризацію активів та зобов’язань № 879)

А у Вас станом на 01.09. - це 4 місяці

Відповісти

Повернутись до “Медичні установи із КУ в КНП”