Оплата праці,штатний розпис

Бухгалтерські питання медичної реформи, перехід на новий план рахунків і всі питання що виникають у бухгалтерів
Відповісти
Новий бух
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 10 лютого 2019, 19:26
Регіон: Николаевская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення Новий бух »

Колеги,поділіться досвідом:хто як нараховує заробітну плату в новостворених КНП.Ми працюємо по ЄТР,але багато питань,Лікарі,мед.сестри хочуть великої зарплати,так як кругом пишуть,що доходи дуже зростуть у цих категорій працівників.Бухгалтерію хочуть залишити на мінімумі,бо зазвичай вона "нічого не робить" і не приносить прибутку.Два місяці,як отримуємо кошти від НСУ, і два місяці йде війна.Хотілося б почути думки колег,які ще з минулого року співпрацюють з НСУ.

Лариса79
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 73
З нами з: 05 листопада 2015, 12:49
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення Лариса79 »

Новий бух писав:Колеги,поділіться досвідом:хто як нараховує заробітну плату в новостворених КНП.Ми працюємо по ЄТР,але багато питань,Лікарі,мед.сестри хочуть великої зарплати,так як кругом пишуть,що доходи дуже зростуть у цих категорій працівників.Бухгалтерію хочуть залишити на мінімумі,бо зазвичай вона "нічого не робить" і не приносить прибутку.Два місяці,як отримуємо кошти від НСУ, і два місяці йде війна.Хотілося б почути думки колег,які ще з минулого року співпрацюють з НСУ.
Мені теж цікаво, бо ситуація один в один. Бухгалтери повинні працювати безкоштовно і дякувати, що їм є куди ходити вдень.

Відповісти

Повернутись до “Медичні установи із КУ в КНП”