Архів чату за 16.07.2020

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10373
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1376 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Тат_яна 07:28
Доброе утро, повелители дебетов и кредитов! С праздником! Желаю всем удачных будней и весёлых праздников!

Тат_яна 07:28
Хай гроші самі рахуються, А звіти самі друкуються. Декларації самі дають звіти, А прихильники дарують квіти.

oksana 08:12
Доброго ранку! З професійним святом всіх нас! Здоров"я, благополуччя, оптимізму і світлих перспектив!

Ірина 08:16
Доброго ранку! Вітаю всіх нас з професійним святом!!!

Новенька 08:23
Здравствуйте!!!!! ВСЕХ С ДНЕМ БУХГАЛТЕРА!!!! ЖЕЛАЮ УДАЧИ, УСПЕХОВ И ВЕЗЕНИЯ!!! Пускай зарплата растет, а проблемы уменьшаются!!!

Інесса 08:25
Всех с празником!!!!! Только прибыльных балансов,Премий, собственных финансов,Всяких благ, в делах удачи.Только так, а не иначе.

EVGENIY 08:33
Доброго ранку друзі!! Ось і настав наш день :)) Вітаю всіх нас з нашим святом!! Дивіться скільки подарунків навіть Президент привітав \

Ольга 08:34
Доброго ранку друзі! Вітаю всіх зі святом!

Наталія П. 08:37
Всім хранителям рахунків - Вино, квіти, поцілунки!!! Всім бухгалтерам привіт, Многая і благая Вам літ!

Аленка 08:41
Доброе утро! Всех нас с праздником! Счастья, радости, хорошего настроения на каждый день и доброго начальника!)

Василина 08:47
З Празником колеги

Лена ЗОШ 08:53
Зі святом, бухгалтера! Здоров'я, міцних нервів і винагороди відповідної роботі!

ЛюдКа 09:02
Всым привыт!!!!!!!!!!!!!Гарного дня та позитиву!!!!!!!!!!!!!З професійним святом!!!!!!!!!!!!!!Надійних керівників, дружнього колективу, спокою в роботі!!!!!!!!!!!

Валентина 09:08
Приєднуюсь до привітань!Всім витримки,здоровя та ентузіазму.

Наталія 09:10
Приєднуюсь до привітань! Бажаю всім балансу на роботі, вдома, в сім`ї і в душі!!!

Федя) 09:12
Доброго ранку)))) Вітаю з днем бухгалтера!!!! Бажаю витримки Всім гарного дня)

марія 09:19
Як спочатку підписувати в СДО ..Перше бухгалтером потім директором іна кінець песаткою

Оли4ка 09:20
Всіх з нашим святом.Бажаю натхення,щастя,здоров'яы всього найкращого

Тетяна 09:20
марія, Так

Оксана/я 09:48
З днем бухгалтера вітаю, Класний ви спеціаліст. Хай з великими нулями Буде ваш зарплатний лист!

фин 09:49
всем привет! всех причастных с праздником!

Люба 09:52
Вітаю всіх бухгалтерів з професійним святом! Балансу завжди і у всьому!

Ромашкина78 10:09
Доброго дня всем! С ПРАЗДНИКОМ НАС БУХГАЛТЕРОВ!!!!

Ромашкина78 10:10
у меня вопрос, про повышение минимальной зп, есть уже где-нибудь проэкт?

EVGENIY 10:17
Ромашкина78, пока нету, но планируют с 1 сентября

oksana 10:17
Ромашкина78, планують з 1 вересня, ближче до виборів

Григорій 10:22
Доброго дня. Підкажіть будь-ласка чи надається працівнику щорічна відпустка за 2020 рік при невикористаній відпустці за 2019 рік? Яка має бути їх черговість? Дякую.

EVGENIY 10:31
Григорій, https://buhgalter.com.ua/news/kadrova-s ... uli-roki2/

Ромашкина78 10:34
oksana, EVGENIY, спасибо, знаю, а официально еще нет...?

Ромашкина78 10:35
может типа проекта

EVGENIY 10:39
Ромашкина78, зачем вам проект? Минималка прописана в законе про госбюджет, что вам даст проект закона если он не проголосован?

Yrumka 10:44
С днем бухгалтера коллеги. Здоровья, терпения в нашем труде и достойной зарплаты.

Yrumka 10:44
С днем бухгалтера коллеги. Здоровья, терпения в нашем труде и достойной зарплаты.

Ромашкина78 10:49
EVGENIY, спасибо...

Галина 10:51
Поздравляю всех коллег! Желаю постоянства и мудрости в законодательстве и достойной зарплаты!

Желя 10:51
З професійним святом! Здоров'я, витримки, гарного настрою та достойної зарплати!

Олена 11:03
Дорогие коллеги! С праздником! Радости от коллектива, удовольствия от работы, головокружения от зарплаты!

Світлана 11:07
З професійним святом!!!!!Витримки, чудового настрою,і життя з позитивним сальдом.

Таня 11:09
Доброго дня. З якого КЕКВ купляти термометр безконтактний. Маю асигнування по КЕКВ 2220. Дякую

А 11:09
Всім привіт і зі святом всіх,щоб усе у всіх було і за це нічого не було

mery 11:13
Народ, зі святом - щоб ми знали собі ціну, а наші роботодавці вміло за це платили!!!

Аліса 11:13
Доброго та позитивного дня. Зі святом всіх бухгалтерів.

mery 11:14
хочу запитати щодо реєстрації ПН: у зв'язку з карантином зараз не штрафують за невчасну реєстрацію ПН - чи можу я зараз за травень зареєструвати - чи там є якісь обмеження по датах?

сельбух 11:23
Зі святом!!!!Легкої роботи всім !!! Нехай Вас поважають в колективах і кохають вдома.

Людмила 11:30
Вітаю бухгалтерів зі святом! Бажаю всім балансу в усьому!

Світлана 11:42
Доброго дня, зі свчтом всіх бухгалтерів! Гідної зарплатні, легкої роботи та нормальних відусток)

Світлана 11:43
підкажіть, якщо хто стикався з таким.У програмі Фіндокументи при наборі платіжних доручень щодо лікарняних за рахунок соцстраху ,пропадають набрані платіжки.що робити?

EVGENIY 11:46
Світлана, ви ж обираєте додати платіжку ЗА РАХУНКАМИ ІНШИХ КЛІЄНТІВ?

Світлана 11:48
EVGENIY, так

Світлана 11:51
фонд 0, пам'ятаю, що з початку року з цією новою програмою були негаразди, може потрібно було щось оновити? \

Світлана 11:51
набрала ,а вони всі як у воду канули)),фантастика, може гріїх працювати у цей день?))

** 11:55
У кого-то в СДО отправляются документы ??

EVGENIY 12:04
Світлана, а інші платіжки нормально?

EVGENIY 12:04
Світлана, те що гріх у свято працювати це 100%

Інна 12:38
Сдо не працює?

СтефаНа 12:53
Друзі, вітаю нас усіх із святом! Безмежного терпіння, сталевих нервів, здоров'я і удачі! Нехай завжди сходяться дебет з кредитом!

Світлана 12:54
EVGENIY, так,інші нормально з самого початку року

** 13:32
В СДО через час ФЗ доставило в казну,а вот вчерашние платежи - мертвым грузом

Оксана 13:44
SOS!!! не вірно вказала дату звільнення 13.07. замість10.07. Як правильно виправити?

0* 13:47
Оксана, де Ви вказали?

Оксана 13:47
у трудовій

Оксана 13:47
запис зробила

0* 13:48
Оксана, виправіть і печатку поставте

0* 13:48
запис допишіть

0* 13:48
виправленому вірити

Оксана 13:48
А якщо печатку вже поставила на неправильній даті?

0* 13:49
новий правильний запишіть з печаткою

EVGENIY 13:49
Оксана, https://buhgalter.com.ua/articles/kadro ... ni-zapisi/

Оксана 13:49
Може написати запив № не правильний. І тоді ще раз зробити правильний запис?

0* 13:51
Оксана, почитайте ссилочку Євгена, там є.

Оксана 13:51
EVGENIY, я це перечитувала, але мене лякає те, що спочатку буде запис за 13-е, а потім 10-е?

0* 13:54
Оксана, я вважаю, написати, що запис неправильний №, і написати все правильно потім

Оксана 13:56
0*, я так думала зробити, але повторюся, просто мене шокує те, що спочатку написала звільнити 13-го, а потім - буде 10. Чи не матиме людина проблем коли стане на біржу

0* 13:59
Оксана, я думаю, ні, в наказі вона ж ознайомлена

Оксана 14:00
Дякую, трохи заспокоїли. Бо вона завтра іде на біржу

0* 14:01
Оксана, копію наказу дайте, це ж нічого страшного

Оксана 14:05
ДЯКУЮ

Галя 14:11
Зі святом шановні колеги! Нехай нас керівництво не тільки вітає, а ще й шанує і преміює!

Енгрібьорд 14:35


Олег 15:01
Галя, преміюють тільки новими почесними обов"язками

Енгрібьорд 15:16
Ну-ка, мечи стаканы на стол, Прочую посуду.

Енгрібьорд 15:16
Все говорят, что пить нельзя,Я говорю, что буду!

Енгрібьорд 15:17


Сергій 15:38
Енгрібьорд,піддержую Вас. Зі святом!!!

EVGENIY 15:55


Микола 15:56
За святом!

Енгібьорд 16:00
Колеги!Пам"ятайте, ніхто крім вас самих не створе вам святкового настрою.Треба вміти відволікатись

віка 16:14


буг.ОТГ 16:22
Підскажить будласка як оплатити мат.допомогу на оздоровлення якщо працівник працює на 0,5 ставі-основне і 0,5 ставкі -внутрішне сумісцицтво?

EVGENIY 16:24
буг.ОТГ, що ви вкладаєте в слова "як оплатити?"

буг.ОТГ 16:26
Оклад чи 0,5 оклада за основним місцем роботи

буг.ОТГ 16:28
Це обслуговуючий персонал .Наприклад кухар і підсобний робітник

EVGENIY 16:31
буг.ОТГ, 0,5 звичайно ж, якщо б у вас працбвав працівник на 0,1 ставку ви б йому матеріалку давали в розміри цілої ставки? Так це його заробіток за рік!

ю 16:48
здравствуйте! как приходуем печать с оснасткой, жалюзи и флешку - захищенний носій інформації?

Ольга 16:57
буг.ОТГ, кухар пише заяву на МД і одночасно як підсобний робітник теж пише заяву на МД, отримає дві МД по 0,5 оклада

Тетяна 17:37
Добрий день. Підкажіть мінімальна зарплата в липні 4723?

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”