Архів чату за 27.07.2020

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10373
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1376 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

123 08:13
Ау

Александр 08:18
Доброе утро!

Любов 08:19
добре утро

Александр 08:19
Хорошей вам рабочей недели

Я.М. 08:19
Доброе утро .У нас дождь Запорожская обл.

ЛюдКа 08:29
Всім привіт!!!!!!!!!!!!!Гарного дня та позитиву!!!!!!!!!!

Танюшка_вет 08:30
Вольнянск тоже капает

ЛюдКа 08:30
Черкаська пасмурно, але дуже спекотно, прогнозують сьогодні до +36

Саша2 08:32
Всім міцного здоров'я і "легкого "понеділку !

Аленка 08:41
Всем доброе утро! В Донецкой области немного пасмурно, но осадков нет.

Новенька 08:45
Доброе утро))) Скажите пожалуйста, у сотрудника родился ребенок и он просит оплачиваемый отпуск 3 дня на рождение ребенка. Подскажите имеет право? Я в Законе об отпусках ничего такого не нашла.

Світлана 08:46
Доброго ранку! Я давненько не заходила в чат. Підкажіть будь-ласка 1 ДФ по-старому чи по новому здаємо?

Тетяна 08:47
Доброго ранку!

фин 09:10
Доброго ранку!

Дуся 09:21
Світлана, а что значит, по новому и по старому?

Світлана 09:30
Дуся:коди?

Світлана 09:58
Доброго дня.Чи потрібно переробляти ключі(печатки) та ключі Приват банка, якщо відбудеться перейменування установи?

vala 09:59
Доброго ранку, всім гарного дня

Л. 09:59
Працівник працює на 0,5 ст. пішла на лікарн., який буде нарах. у серпні, зарплата липня 2000 грн. Що робити з доплатою ЄСВ до мінімалки?

Олена 10:13
Добрий ранок! Питання по закупівлям. Якщо до введення в дію закону проведено закупівлю техніки на 60 тис. У липні виділені додаткові кошти 45 тис.для придбання техніки за тим же кодом. Потрібно проводити спрощену закупівлю чи можно звіт про договір про закупівлю?

Світлана 10:18
EVGENIY,підкажіть будь-ласка районна рада має потребу списати основні засоби,чи потрібне рішення сесії для списання основних засобів по рах 1113;1014;1016: з якої вартості таке рішення необхідне. Допоможіть будь-ласка.!!!!!

EVGENIY 10:27
Доброго ранку :) Я у відпустці і зараз в Східниці :) З ранку був дощ )

Кроп 10:28
Новенька, або за рахунок щорічних відпусток, або 14 днів без збереження заробвтної плати

EVGENIY 10:29
Світлана, http://bit.ly/2YeRroC

Світлана 10:31
Вибачте,що вас потурбувала,приємного Вам відпочинку,дякую за допомогу.

vala 10:33
Піскажить питання спеціаліста прийнято на місце декретної відпустки, а потім прийнято на час по уходу за дитиною до трьох років, якщо спеціаліст йде у відпустку то розрахунковий період рахується разом з початку прийнятття на декретний лікарняний?

марія 10:33
Підкажіть як правильно роздруковувати виписку у СДО??

Люба 10:33
Доброго дня, підскажіть, звільняється працівник 31.07, нарах компенс відпустки 3 дні.Нарах у липні - 4200. Як правильно нарах ЄСВ?

КАТЯ 10:34
Доброго всім дня! Підкажіть, будь ласка, працівника прийнятого 30.06., зарплата за 1 день 06 виплачена в 07. Як показати в 1-ДФ?

Люба 10:52
КАТЯ, думаю, тоді коли виплачено, лікарняні і відпускні ж так показуємо

** 11:09
У кого-то СДО хоть как-то работает??((((

Оля 11:11
з трудом

** 11:12
Как обычно - конец месяца - и "скоростное" СДО...

Валентина 11:17
Доброго ранку, у кого є контакти організацій, які надають послуги по держ закупівлях.

Людмила П 11:21
Доброго дня!

Людмила П 11:22
Підкажіть будьласка. Кондеціонер 15000 можна віднести до МНМА чи тільки до основних

Валентина 11:24
Основні

Людмила П 11:25
Валентина, дякую.

Людмила П 11:30
а якщо зробити зміни в облікову політику і підвищити планку віднесення до МНМА до 20000

ЛюдКа 11:39
Євгеній, гарного відпочинку!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Олена 11:55
Добрий день! Питання по закупівлям. Якщо до введення в дію закону проведено закупівлю техніки на 60 тис. У липні виділені додаткові кошти 45 тис.для придбання техніки за тим же кодом. Потрібно проводити спрощену закупівлю чи можно звіт про договір про закупівлю?

Яна 11:56
Доброго дня. В сільській раді затверджена програма, за якою виплачується допомога на поховання непрацюючих громадян. За якою ознакою показувати в 1 ДФ?

we 12:02
Олена, можна звіт про договір про закупівлю

СтефаНа 12:03
Олена, фахівці давали роз'яснення що треба проводити спрощену процедуру

АРХІВ 12:12
Підкажіть по коду ДК для Прозорро. Інформ-консульт послуги в сфері інформатизації та користуванні КЕП - буде 72000000-5? і чи вірно, що тільки два знаки, а не читири?

АРХІВ 12:12
*чотири

Олена 12:29
СтефаНа, а можно ссилочку на роз'яснення, будьласка

просто таня 12:31
Людмила П, на 11,30 Людмила П, на основании чего ві єто сделаете.пока в бюджете 6 тисяч.

просто таня 12:33
СтефаНа,на 12,03 но єто же додатково выделенные деньги.мне кажеться что прямой можно.

Люда 12:36
Підкажіть, будь-ласка, СДО у всіх працює?

СтефаНа 12:40
просто таня, Олена, ссилку не скину, читала давненько, але це питання піднімалось не раз

hrystik27 12:40
EVGENIY, Вітаю з відпочинком! Я біля Східниці. Поп'єм водички?)

Людмила П 12:40
просто таня, дякую

Олена 12:42
СтефаНа, дякую!

hrystik27 12:43
Олена, можна прямий договір, якщо у Вас буде відповідний документ, що це дійсно ДОДАТКОВІ КОШТИ.

hrystik27 12:45
https://www.facebook.com/prozorro.gov.ua

hrystik27 12:45
https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?i ... lang=uk-UA

Світлана 12:56
Чи здавали звіт про суми податкових пільг? не бере період...., що робити?

Олена 12:57
hrystik27, дякую!

Тетяна 13:01
Добрий день. Підкажіть будь ласка чи враховується час простою під час карантину до стажу роботи що дає право на щорічну відпустку?

Інесса 13:08
Світлана, його ж вроді не потрібно здавати

Ніна 13:10
Чи можна призначати УО тимчасового працівника (який працює на декретному місці) ?

Світлана 13:11
Підскажіть будь ласка що потрібно змінити бухгалтеру під час перейменування Центру соціальних служб на нову назву?

Norm 13:21
подскажите скоко действительно юр обяз

Norm 13:21
если оно 23 числа еще работает или уже нужно настоящую дату

Інесса 13:21
Norm, 7 дней вкл

Інесса 13:22
Інесса, если 23го то до 31 вкл

бух 13:22
Світлана, цей звіт ще минулого кварталу відміили

Norm 13:23
Інесса, спс

Сергій 13:44
Доброго дня!!! Підскажіть будь ласка як здати скасовуючий з ЄСВ через електронний кабінет платника. Формую через фрі-звіт і там 3 файли(1-титулка, 2-скасовуюча, 3- початкова). Їх здавати 2 файлами(1-титулка і скас., 2- тит. і поч.) чи одним?(Якщо 1 не приймає, а двома тільки спробував) .

dio87 14:16
Підскажіть! Маю мікропроект, які проводки по м.о.№3 та №6?Який рахунок витрат?

dio87 14:20
Мікропроект по КЕКВ 3132 капітальний ремонт

EVGENIY 14:46
hrystik27, я вже п'ю ))

Л. 14:46
Світлана, ви вже змінюєте назву?

Lana 14:53
Л., ми також почали робити розпорядження про зміну назви Центру і Положення про Центр

Людмила П 14:54
Світлана, в районний центр соціальних служб сімї дітей та молоді?

Людмила П 14:56
Ви були районний РЦСССДМ?

qwerty 14:57
Люда, с утра это гадское СДО глючит. С ключем буха кое-как с надцатого раза втянула и подписала документы, а с остальными ключами - захожу и через 1-3 сек. выбрасывет обратно на страницу входа. И так с утра.

*** 15:02
СДО ...Как я Вас понимаю....

Сергій 15:15
Підскажіть будь ласка що це може бути за помилка - В файлі основного документу в розділі LINRED_DOCS зазначений файл з неприпустимим типом таблиці або їх кількість є неприпустимою для даного типу звіту.

Л. 15:20
Lana,а вам з області давали документи?

Світлана 15:33
Людмила П. Так, були РЦСССДМ.

Світлана 15:35
Код ЄДРПОУ лишається без змін,так?

0* 15:59
Світлана, в казні питайте, там сроки є для надання їм інформації

0* 15:59
Світлана, в держреєстратора подаєте заявку на зміну назви

Л.В. 16:22
Доброго дня ( вже вечора) ! Хто працює з сонатою ? Продовжила термін дії ключів ДФС ( думаю, що продовжила, бо в ДФС не їздила, а по цьому "ящику"), а в сонаті пише- ПРОСТРОЧЕНИЙ . Що не так ? Десь щось не дороблено ?

Л.В. 16:24
А, ще вичитала в підтримці сонати, що вона підтримує ключі Україна, приват, кристал, алмаз...А про ДФС нема нічого. То може проблема в цьому ?

Енгрібьорд 16:28
Л.В., кристал та алмаз це, власне, не ключі, а їх носії (самі флешки) на які вже можна записати ключі від АЦСК Україна, ДФС, ДКСУ

Енгрібьорд 16:29
Л.В., можливо ви не переуклали договір з дФСна нові ключі?

Енгрібьорд 16:30
Л.В., не заню як там в Сонаті, але через мЕдо

Л.В. 16:30
Енгрібьорд, а у мене просто звичайні флешки. Що, "не катит" ?

Енгрібьорд 16:30
*медок треба ще переукласти договір з податковоюпідписавши його новими ключами

Л.В. 16:31
Енгрібьорд, та щодо договору мабуть все в порядку, бо це я так кажу -Я продовжила, а нсаправді це не я, а розумніші добрі люди, які нібито щось там тямлять.

Енгрібьорд 16:32
Може сертифікати нові не підтягнули в програму?

123 16:33
Л.В. в сонату потрібно загрузити сертифікати дпс нові цьогорішні та ваші ключі та перезаключити договір з податковою про надання доступу

Енгрібьорд 16:33
разом з ключем (отими кей.6, кей9) мають бути щей сертифікати,якіпо логіці треба підтягнути в прог раму

Енгрібьорд 16:33
сорі за пробіли, клавіатура накрилась

123 16:35
Л.В. надіслати заяву про приєднання до договору про визнання електронних документів

Lana 16:41
Л., з області надіслали своє розпорядження та Положення, на основі їхнього ми зараз робио зміни

Л.В. 17:01
Дякую всім !!!!! Була тимчасово відсутня . Допобачення !

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”