Архів чату за 29.07.2020

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10373
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1376 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Ната 08:11
Доброго ранку! Чи э якась заборона на донарахування/ утримання матеріальної допомоги в зв'язку з перерахунком? Тобто Чи можна матеріальну допомогу, виплачену в червні, відкоригувати і доплатити в липні? Чи в якому розмірі виплатили, в тому вона і залишається?

Саша2 08:15
Всім міцного здоров'я і доброї середи

Саша2 08:18
Ната,я думаю можна відкоригувати,згідно нового розрахунку

Кроп 08:20
Ната, а яка підстава для перерахунку

Ната 08:24
Кроп, сторнували відпустку, нарахували робочі дні

faa 08:28
Ната, причина сторнування? Матеріальна допомога на оздоровлення? В любому випадку не бачу причини перерахунку допомоги ( лікарняні, виклик з відпустки)

Яна 08:28
Добро ранку. Новина була. Казначейство що тепер і в вихідні працює?

Ната 08:33
faa, на оздоровлення. В червні працівник у відпустці з 20 по 30. І знову йде у відпустку в липні, з матеріалкою. В червні виплачується липнева відпустка і матеріалка. Але вже в липні з'ясовується, що його відзивали на один день 30.06 з попередньої відпустки. А матеріалка розрахована в червні без цього відпрацьованого дня

oksana 08:34
Доброго ранку всім!

oksana 08:37
Ната, якщо МД нарахована і виплачена у червні - місяці підвищення окладу- її коригувати не потрібно.

oksana 08:38
а якщо у липні - то з травня по 11 червня - треба кориг.

Ната 08:39
oksana, питання не про коригування в зв'язку з підвищенням, а про коригування з зв'язку з уточненням відпрацьованих днів для розрахунку. Коротко: чи можна вже виплачену матеріалку в минулому місяці перерахувати заново і доплатити в поточному?

Ната 08:39
просто, казали колеги, шо КРУшники наголошували, що вже обраховану матеріалку не чіпати, як є так і є.

Яна 08:41
Ната, чому не можна Не де не зустрічала такої інформації. Про лікарняні десь читала ,що коригуваню не підлягают.

Ната 08:42
Яна, та отож. Я теж не зустрічала, но слухами світ шириться))

Ната 08:43
от і питаю, може хтось знає більше ніж я

ЛюдКа 08:43
Всім привіт!!!!Гарного дня та позитиву!!!!!!!!!

ЛюдКа 08:44
Черкаська +23, жарко, тихо, чекаємо дощу

oksana 08:45
Ната, не зустрічала такого роз"яснення ніде

Ната 08:45
Яна, oksana, дякую!

Туся 08:56
Доброго ранку всім! у вас працює СДО?

faa 08:58
Ната, в такому випадку я вважаю що допомогу треба пререрахувати на підставі наказу про відклик з відпустки, перенесення цього дня на інший період та нового розрахунку липневої відпустки, при цьому складеної бух довідки

Ната 08:59
faa, дякую, буду перераховувати)

бух 09:03
Доброго дня, якщо перейменовувалася установа, то в реєстраційній картці розпорядника б.к. заповнювати зверху нову назву, чи залишати стару, а внизу вже нову?

1***** 09:06
Туся, не працює

oksana 09:31
Туся, працює

Туся 09:36
oksana, а в мене не хоче. Дніпропетр.область

oksana 09:37
ів.Франк.

123 09:41
у меня два предприятия на одном компе, по одному работает сдо, по второму нет. написала в поддержку, пока молчат

oksana 09:44
Отаке воно "чарівне" СДО

А 09:45
Всім привіт,

А 09:46
Жизнь, как семь нот, вроде одни и теже, а музыка каждый день новая

А 09:47
сумська сдо працюэ

Алька 09:58
скажите пожалуйста при выходе водителя кто проверяет у Вас состояние здоровья? Медсестры у нас нет. Водитель возит директора

123 10:07
Алька,ми заключили договір з поліклінікою про передрейсовий медичний огляд

Юльчитай 10:11
Всем привет! Вопрос: в особові справи по кадрам отпуска без сободержания зп заносим? Или там основные отпуска идут?

А 10:13
Алька,договір з медполікл.і кожного місяця проводиться оплата зг.акту про медогляд водія сплачується по КЕКВ 2240

А 10:13
Юльчитай,тільки щорічні відпустки

222 10:15
добрий день)як обліковувати туристичне спорядження(палаткка,стілець,стіл)???

dio87 10:17
Доброго дня! В установі капітальний ремонт по мікропроекту. Які бухгалтерські проводки по його проведенню?Можливо десь можна почитати7

Ksu 10:40
Добрий день! Доплата до мін єсв здійснюється до мін зарплати 4723?

АІ 10:45
Ksu, так, 1039,06 обов'яково

oksana 10:47
Ksu, у місяці звільнення, прийняття (не перший і останній день) - із факт.з/пл

Алька 10:52
123, А, если не секрет сколько стоит в месяц???

Алла 11:00
як відобразити прийняття і ЗП працівнику, прийнятому 28.06. в звіті ЄСВ за 7.Виплата була в 07 за 06?

oksana 11:02
Алла, двома рядками окремо зп за 06 і 07, і за табл.5 не забудьте

Алла 11:03
oksana,табл. 5 я подала на нього в 6-му

oksana 11:03
тоді вже без неї

Алла 11:03
oksana, а кількість днів ставити за 06? І який тип нарахувань, чи без нього?

oksana 11:05
Алла, ставити, але 28.06. був вихідний і 29 теж. Ви його в неділю приймали???

Алла 11:07
oksana, вибачаюся, трохи переплутала 30.06))

oksana 11:09
1 день поставите, і тип нарахувань - як звичайна зп (якщо він не має спецстажу)

Алла 11:10
oksana, дуже Вам дякую))

Татьяна 11:12
Добрый день,меня тоже удивила статья про работу Казначейства в выходные дни

oksana 11:15
Татьяна, а я зрозуміла, що кидати документи можна в любий день, а опрацьовують тільки в робочі дні

А 11:16
Алька,не можу підсказати за суму оплати в даний час ми не оплачуємо так вирішило керівництво

А 11:22
Документи кидати і у вихідні можна тільки з датою робочого дня,щоб ненарікали їм про технічні роботи під час операційного періоду

Юльчитай 11:22
Как приходуем флешки защищенные, жалюзи и новуюпечать с оснасткой?

Татьяна 11:23
oksana, может и так, статья "сухенькая" объяснения как всегда в Казне

Валентина 11:26
Доброго дня, підскажіть будь ласка чи можна провести допорогові закупівлі по придбанню дитячого обладнання для дит. майданчиків, якщо його будуть ставити в різних селах, але код закупівлі один, договора два на 45000, 35000,00

ОКСАНА 11:36
Колеги, підкажіть, будь ласка, хто знає, оскільки я стикаюсь з таким вперше… На установу надійшли на виконання одночасно 2 постанови про звернення стягнення на заробітну плату боржника ( НЕ аліменти ). Як проводити відрахування в частині черговості виконання відповідних постанов та загального розміру відрахувань?

ОКСАНА 11:36
Продовження попереднього посту… Одночасно виконувати 2 постанови і утримувати по кожній по 20% (разом буде 40%) ? Чи відраховувати щомісяця лише 20% по черзі то по 1 постанові, то по 2? Чи може якісь інші варіанти є?

Людмила2608 11:40
Мене цікавить відповідь на питання11:36

Ляля 11:40
ОКСАНА, удерживать сколько 20%, делить на 2 и отсілать по двум постановам

Ляля 11:41
ОКСАНА, только внимательно прочитайте процент

Уляна 11:43
Підкажіть чи треба заводити інвентарну картку обліку осн. засобів на МНМА, що обліковуються на рах.1113

Ольга 11:53
ОКСАНА, Згідно ч. 3 ст. 70 ЗУ "Про виконавче провадження" "Загальний розмір усіх відрахувань під час кожної виплати заробітної плати та інших доходів боржника не може перевищувати 50 відсотків заробітної плати, що має бути виплачена працівнику, у тому числі у разі відрахування за кількома виконавчими документами.

ОКСАНА 12:04
Ляля, 11:40, Дякую за відповідь

GalinaS 12:05
Уляна картка групового обліку ОЗ

ОКСАНА 12:07
Ольга, 11:53, Дякую за відповідь. Я теж так читаю і розумію. Але беруть сумніви, що обмеження до 50% лише для аліментів діє, а для інших утримань не більше 20% від доходу.

АнДрій 12:27
Що в СДО означає попередження "Строк дії сертифікату скоро закінчиться!" Як перевірити цей строк??

Лена ЗОШ 12:31
АнДрій, http://acsk.treasury.gov.ua/poshuk_sertificativ/

Інна 12:37
Підкажіть, будь ласка, якщо нам передають благодійники безоплатно МШП по акту приймання-передачі, де вказана вартість, але не надають накладної. Ми можемо МШП поставити на баланс по самому акту чи обовязково потрібна накладна?

Таня 13:04
Що за проблеми з СДО??? Висне жах

Лілія 13:12
Не лише висне, а і не дає завантажити розподіл. Катастрофа

Тетяна 13:13
Доброго дня!!! Відгукніться бухгалтера пожежно-рятувальних загонів

Енрібьорд 13:14
Інна, можета. І взагалі навіщо вам накладна,якщо вже є акт?Це нічим не гірший первинний документ

Інна 13:15
Енрібьорд, Дякую!

Інна 13:23
Енрібьорд; підкажіть ще, будь ласка, а можна ці МШП роздати по відомості працівникам і відразу списати на витрати, якшо в обліковій політиці прописано, що вартість МШП, переданих в експлуатацію, відразу відносити на витрати без ведення кількісного обліку?

GalinaS 13:25
Инна , обязательно акты приема-передачи по наказу 818 с подписями членов комиссии

Енгрібьорд 13:30
Інна, Галина вірна написало, обовязково акт на списання, а далі так,відносьте на матзатрати

А 13:30
Інна,якщо у вас МШП то вони обліковуються по рах.1812,а якщо ІНМА то рах.1113 іт.д.

GalinaS 13:31
Енгрібьорд, я все стесняюсь спросить почему Вы так назвались?

Інна 13:32
Усім велике ДЯКУЮ!

А 13:36
Інна,якщо вони у вас як благодійні то довідку про зміни до кошторису на збільшення доходів та зведення показник.спецфонда

GalinaS 13:38
Інна, ну если по-порядку, тогда и довидку по натуральным дод.27 и 2 платежки(на доход и расход по КЕКВ)

ТАНЯ 13:42
Підскажіть будь-ласка де скачати карточку роботи автомобільної шини?

GalinaS 13:43
ТАНЯ, в интернете

т.о. 13:45
Таке запитання (умовно): працівнику нараховано зп і відпускні на липень 2723 грн і 2000 грн матеріальна допомога на оздоровлення. Чи потрібно робити доплату до мінімальної ЗП?

GalinaS 13:45
https://www.buhoblik.org.ua/attachments ... a-shin.rar

А 13:52
Інна,додаток 26 а не 27 там були внесені зміни

А 13:53
GalinaS,я теж не відказалась отримати форму картки на шини автомоб.

GalinaS 13:54
А, 13.45

А 13:55
GalinaS.велике спасибі

Інна 13:58
А, Дякую!

Ксю 14:04
кого то из РДА отправляют в добровольно-принудительные бесплатные отпуска, с ОБЯЗАТЕЛЬНЫМ условием находиться на рабочем месте?

GalinaS 14:04
А, спасибо за номер додатка26, не уследила

Ольга 14:05
Добрий день ! Скажіть будь ласка "звіт про суми податкових пільг" у 2020 році здаємо ?

GalinaS 14:05
Ольга, забудьте!

Почемучка 14:57
сколько вам лет?сложный вопрос.Дури в голове на 16, спина хрустит на 60, ворчу на 80, косячу на 21..по паспорту - 40

Почемучка 15:00
куда-то все спешим, чего-то добываем, чего-то ищем все-а более теряем.Все копим:золото,тряпье и серебро.. На что мы тратим жизнь?! А надо б на ДОБРО

oksana 15:03


Почемучка 15:05
немножко всем позитива и разрядки для зарядки

Почемучка 15:05


Оксі 15:07
Добрий день. Підкажіть будь ласка. У січні цього року не правильна була рознесена оплата від контрагента і виписана податкова не вірно, в ліпні виплила ця ситуація. З того контрагента зняли податкову коригуванням. Як правильно тепер зробити з оплатою у січні, зареєструвати у липні?

А 15:08
Оксі,оплата через казну була?

Оксі 15:08
ні

А 15:10
Оксі,ви бюджетники чи госпрозрах.

Оксі 15:11
не бюджетники

Тат_яна 15:11
Почемучка, ловите обратку! С утра моешься подогретой водой в тазике. Зато потом весь день — брифинги, диджитал, интеграция бизнеса в технологии 21 века.

А 15:11
вам краще отримати коментар у податковій

ф 15:17
як відобразити вихідну допомогу у мо5?

Почемучка 15:18
Тат_яна,интерпретация 21 века,єто примерно как сравнение полученной информации с теоретической моделью

А 15:19
ф,як і зар.плати

Тат_яна 15:21
Почемучка, а кувшин с подогретой водой и тазик дошли и до 21-го века

АнДрій 15:39
Лена ЗОШ, ДЯКУЮ. А підкажіть, будь ласка, що робити, якщо строк дії сертифіката керівника закінчується 08.08.2020 року? Можна якось дистанційно продовжити його дію????

Почемучка 15:58
Тат_яна,

Інна 15:59
АнДрій, дистанційно не можна, тільки йти в казну разом з заповненим пакетом документів та токенами.

АнДрій 16:05
Інна, Дякую, зрозумів.

Ната 16:07
АнДрій, ми замовляли токени в орагнізації, яка обслуговує нас по m.e.Doc, оплачували рахунок, забирали токени. А потім в електронному виді відправляли заявки в податкову на продовження сертифіката підпису

Інна 16:11
Ната, це ключі доступу до системи сдо клієнт-казначейство, які надає тільки казначейство

Ната 16:13
Інна, ясно))

Зоряна 16:52
Підкажіть, ми купили картриджа. Потрібно в програмі інформатизації робити повідомлення про укладений договір?

EVGENIY 21:14
Зоряна, https://buhgalter.com.ua/articles/zakup ... ho-novogo/

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”