Архів чату за 31.07.2020

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10373
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1376 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

08:26
Доброе утро! Наконец-то пятница!

08:27
Доброго дня , в квітні від АТБ терцентри роздавали громадянам похилого віку продуктові набори, чи потрібно показувати в 1ДФ?

08:32
Всім міцного здоров'я і вдалого завершення липня

08:41
Ніна, колись у чаті писали,що оприбутковується натуральною довідкою в казначействі і показується в 1дф

08:46
Всім гарної п"ятниці та вихідних!

08:49
Ніна, вы вроде вчера уже спрашивали, да с кодом 169

08:54
Доброго ранку !!!!!!!!!!

08:55
Добре,що сьогодні п○ятниця

09:00
Елена ТЦ, дякую я просто не побачила вчора

09:01
Підкажіть, а де подається інформація про використання публічних коштів? Це E-Data?

09:28
Всім доброго ранку. Кого уже КАЗНА обрадувала про додаткові таблиці до місячних, квартальних звітів про якийсь "резервний фонд" (ІнформацІя про використання резервного фонду)?

09:35
Скажіть, будь ласка, хто як і я з держслужбовців отримують мінімалку? Це нормально? Працюю провідним спіціалістом в РДА.

09:37
,..637, а якщо немає резервного фонда?

09:43
Ната, я вам щиро співчуваю.

09:44
,..637, а що за таблиці?

09:46
22,Е-Data

10:02
Олена, у мене також немає резервного фонду, але КАЗНА каже що уже цього (серпня) місяця потрібно буде подавати такий звіт, згідно наказу МФУ №938 від 23.08.2012р.(!?!?!?). Додатки 8, 11, 12. (Зайдіть на "Дошку оголошень" в Є-Звітності)

10:04
Але, для початку, необхідно провести якісь налаштування в Є-Звітності. Які саме - ??????

10:11
Колеги, підкажіть, куплені вертикальні ролети за 449 грн. кладем на 1113 рахунок і складаємо для них акт введення в експлуатацію?

10:15
Работает ли СДО?

10:18
Всім привіт!!!!!!!!!Гарного дня та позитиву!!!!!!!!!!11

10:20
Уляна, все правильно

10:26
ЛюдКа, дякую, підкажіть ще чи потрібно заводити інвентарну картку основних засобів на МНМА, що обліковуються на рахунку 1113?

10:36
Доброго дня))хто вже займався перейменуванням?))

10:42
ви назву міняєте?

10:44
Доброго дня! Як проводити оплату перших 5 днів лікарняних, працівників які перебували на самоізоляції?

10:44
Уляна, на 1113 картка групового обліку ОЗ

10:45
ми лише вносимо зміни до положення в послуги та взаємодію

10:47
Людмила П, ми готуємо розпорядження на адміністрацію про зміну Центру та вносимо деякі зміни до положення

10:50
Lana, а як саме ви змінюєте Центр

10:51
Людмила П, районний центр соціальних служб

10:55
Доброго дня, колеги із ЦСССДМ і всі-всі-всі! Трохи випала з роботи через певні погані обставини, а тепер роздупляюсь і не зрозуміла- у нас у липні щось змінилось щодо МЗП і ЄСВ із МЗП чи все ще по-старому ?

11:01
Л.В., в липні по станому

11:03
Працівник відпрацював 4год.20хв. в держустанові, як нарахувати зарплату?

11:04
РЦСССДМ, там суть не в перейменуванні. це буде нова установа з новим штатним

11:20
ніка ЦСССДМ, а де брать типовий штатний розпис? Чи треба чекати наказ мінсоцполітики?

11:23
637. це стосується фінорганів вони є розпорядниками по резервному фонду

11:24
GalinaS, тобто на вертик.ролети ще треба заповнювати крім акту введення в експл. ще й інвент.картку групового обліку ОЗ? А якщо в мене 445 найменувань, то на кожну треба інв. картку???

11:27
бух., тобто, Ви хочете сказати що нас, сільрад - це не стосується?

11:29
Уляна, я розумію, що не хочеться,але в теорії так

11:29
Ніка ЦСССДМ в нас у розпорядженні йдеться про перейменуванні.

11:32
Уляна, Інвентарна картка групового обліку основних засобів є регістром аналітичного обліку і застосовується для групового обліку однорідних об’єктів основних засобів, які мають одне і те саме призначення, однакову технічну характеристику і вартість.

11:34
Ірина, чекати на наказ мінсоцполітики.

11:35
Альона,читала в Бюдж.бухг , що 50% сер. зп незалежно від страх.стажу

11:35
РЦСССДМ, центр соціальних служб утворюється шляхом реорганізації ЦСССДМ. перейменування це не реорганізація.

11:35
ЦСССДМ ліквідовуюється, як установа, а її правонаступником буде центр соціальних служб

11:37
бух., а як ось це: місцевий фінансовий орган - установа, що відповідно до законодавства України здійснює функції зі складання, виконання місцевих бюджетів, контролю...

11:39
На даний момент у розпорядженні не йдеться мова про ліквідацію..лише перейменовуємо на ЦСС.ЯК буде далі, не знаю.Я взагалі не розумію, навіщо перейменовувати, а через деякий час знову робити все по-новому.

11:40
РЦСССДМ, це не правильно

11:41
Так обласний центр перейменувався...і нас за собою потягнув(

11:46
жесть....

11:49
Доброго дня,у когось є роз'яснення щодо внесення благод.допомоги в 1ДФ,якщо так підскажіть де взяти або скиньте файл,буду вдячна

11:53
ніка, таки да..а про кошти, звідки їх взяти, ніхто й не думає...

11:56
РЦСССДМ, як завжди місцевий бюджет заставлять зшкрібати на нас кошти

11:57
РЦСССДМ, 11.41, а яка область ви?

12:00
РЦСССДМ, хоча в положенні про ЦСС прописано, що соціальні послуги надаються за рахунок бюджетних коштів або за рахунокотримувача соц.послуг

12:06
додано новий звіт- дод 8.хто знає, чи треба до цього звіту до посилки супровідний лист?

12:13
ніка ЦСССДМ, усі мабуть чекають якихось роз'яснень, бо згідно нового положення про центр, покладаються додаткові обов'язки на працівників та й збільшення штату, фінансування і т.п.

12:27
Lana, коли з нас знімали державну службу ми теж довго чекали роз'яснень (яких так і не було). І зробили так як МИ вважали законодавчо правильним. в даному випадку буде так само

12:29
Lana, і думаю що не покладуть додаткові обов'язки, а розширять штат. тільки питання чи місцева влада захоче його утримувати чи буде наполягати на залишенні тієї к-сті штатних одиниць що є на сьогодні

12:36
ніка ЦСССДМ, (12.27) ЗОЛОТЫЕ СЛОВА! И не ждите никакого расширения штата, и отдельно обозначенной нагрузки, просто заставят переписать посадову инструкцию. И да, вы правы, как бы не было сокращения, причем "за власним..."

12:42
сплата судового збору,які проводки та мо?

12:46
бух, ні не потрібно

13:03
Олена, дякую

13:08
Lana, а як ви вжтваєтесь з терцентром, у них тіж самі повноваження

13:13
Людмила П, разница в контингенте подопечном

13:13
Людмила П, мабуть не ті самі бо ми до них взагалі не маємо ніякого діла

13:14
Тат_яна, це точно

13:15
Lana, с учетом нового Типового положення - ждите дружественное слияние в одну структуру

13:17
ото ж бо й воно.

13:18
Тат_яна, поживемо - побачимо, бо в нас як не зміни, то все гірше

13:25
Доброго дня, підкажіть,будь ласка, сьогодні керівник (він з 03.08.2020 у відпустці) підписав наказ про надання працівнику МД для вирішення соц.обут. питань (свадьба сина), виплачувати буду в серпні, розрахунковий період травень-червень (по наказу) чи червень-липень (по нарахуванню)?

13:27
Lana, ми вже побачили...

13:28
,..637, Ми нічого самі не налаштовували, все зробила Казна, якщо нема резервного фонду форма з нулями мабудь

13:30
Уляна, ні, спочатку на 1312, а вже після вводу в експлуатацію на 1113

13:41
Є бухгалтера з служби у справах дітей? Ви вже отримували іграшки для детей? Підскажіть, будь ласка, як ви їх проводили?

13:42
Підскажіть будь ласка, організація по сусідству компенсує нам кошти за комуналку. Які будуть проводки і в яких мо ми показуємо . Дякую!!!

13:48
Шановні колеги, чи прошиваєте ви бухгалтерські документи, це обовязково? В мене в скорозшивачі помісячно.

13:50
Людмила П, У нас тоже в швидкозшивачах, не прошиті. Поки ніхто зауважень не робив.

13:51
Тата, дякую

13:52
Тата, якщо відпустка починається у серпні то липень2020-серпень2019, якщо липень тоді червень - липень розрах. період

13:52
Яна, 2111-8113 (8013) мо 4

13:56
Документи тимчасового зберігання, сформовані у справи, зберігаються у теках (папках) із зав’язками, швидкозшивачах, не підшиваються і не нумеруються (за винятком первинної бухгалтерської документації та документів з грифом «Для службового користування» та іншими грифами обмеженого доступу), уточнення елементів оформлення обкладинки не проводиться.

13:57
Оформлення справ постійного і тривалого (понад 10 років) зберігання, у тому числі справ з кадрових питань (особового складу), передбачає систематизацію документів у справі, нумерацію аркушів у справі, складання (у разі потреби) внутрішнього опису документів справи, наявність засвідчувального напису справи про кількість аркушів і про особливості фіз

13:57
Людмила П, я прошиваю тільки річні звіти, кошториси і картки по зарплаті

13:58
Людмила П, МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИНАКАЗ18.06.2015 № 1000/5

13:59
Тат_яна, в будь якому випадку треба дочекатись типового штатного. а там побачим що і як

14:02
Оленка, 'є, ще не отримували нічого, але раніше проганяла по 02 все

14:02
ніка ЦСССДМ, судя по нашему не очень весёлому опыту, главное - это определиться с финансированием: кто, кому и сколько длжен. Найдут деньги - значит, выживете

14:02
GalinaS, ніка ЦСССДМ, дякую!

14:03
Оленка, а в честь чого це Вам дали?

14:07
Ніка, ш тат може збільшиться, а оклад бухгалтера може залишитися найменшим((

14:09
РЦСССДМ, до цих пір бухгалтер отримував мінімалку, бо навіть досі за стаж не встанов

14:09
Тат_яна, найгірше те, що кошти в місцевому бюджеті є, але "краще" їх витратити на якесь святкування, видання книги,яку ніхто не читає і т.д., а не направити на соціальну сферу

14:12
Lana, абсолютно всі документи на перейменування роблю практично сама, а зарплата найменша..де справедливість, у директора на 2000 грн. більша, а вона й про не думає.

14:13
Lana, РЦСССДМ, багато каже так(сама з таким стикалась) "та що ти там робиш? зарплату нарахувала і відпочиваєш". Так от наші "державні мужі" думають так само

14:14
Яна, МД для вирішення соц. побутових питань працівника, а не на оздоровлення

14:22
0*, по 02 - це як, не зрозуміла, по меморіальному ордеру 2? Виділяє обласна ССД, мол в Одесі на таможні хтось відмовився від вантажа на користь держави (або конфіскували)...

14:22
Ніка, багато чую від колег, що їх ні за що не мають..бо й не тямлять, що ми тут робимо. Начальник фінансового управління взагалі говорила, що бухгалтер повинна отримувати зарплату достойну,а директорка(хай би сама сіла і попробувала) не погодилася, бо у фахівців небезпечна і важка робота. Хоча беруть навіть з атестатом на роботу.

14:24
РЦСССДМ, мені з директором пощастило. якби не надбавка,то теж мала б мінімалку

14:27
Оленка, мо16

14:29
Оленка, через позабалансовий "транзитом", без довыдки про натуралку

14:30
0*, а в казначействі треба рахунок відкривати? я так розумію, що не треба, це мені начальниця казала, що треба якийсь рахунок в К-ві відкривати... В 1дф показувати отримувачів іграшок та суми?

14:30
Оленка, у вас "дарунки", оформлюйте як натуру

14:31
GalinaS, а як оформювати як натуру? Я бухгалтер новачок, з таким пока не стикалась ще

14:31
Оленка, нічого не відкривайте, вам дадуть накладні, а ви їм відомості та акти списання

14:32
0*, відомості - це мо16? чи якась інша?

14:32
0*, я з Вами незгодна

14:32
GalinaS, чому

14:33
0*, бюджетна бухгалтерія №8 лютий2014

14:33
GalinaS, пошукаємо

14:35
Тата, берете 06-07

14:40
Оленка, открываете счет в казне(если его у Вас нет), берете образцы оформления платежек(по доходу и расходу), делаете изменения к смете в части спецфонда и зведены показники спецфонда, делаете довидку дод.26 по натуре, сбрасываете на флешку и весь комплект несете в казну.Потом проводите по М/о №3,14,16 сделав акты по наказу 818

14:44
GalinaS, счет есть только регистрационный, на который мы получаем средства на зп, коммунальные услуги и тд. Это же нужно открыть спецсчет?

14:45
GalinaS, как сделать платежки, если мы не получаем средства,а получаем игрушки?

14:47
вручную,на натурусм.14.33журнал выше, а лучше сходите в казну она Вам расскажут , Кроме того есть журнал Бюджетная бух№10-11 2018 полистайте элект.версии они в общем доступе

14:49
Оленка, да Вам нужно открыть счет на 25020100(благод.внески,гранти,дарунки)

14:50
GalinaS, спасибо, почитаю, попробую разобраться

14:51
Тата, проводки я зрозуміла, мене цікавлять карточки. Я з 2013 р. в бухгалтерії і знайшла інв. картки обліку ОЗ-6, а на ІНМА ніхто не заводив картки, в мене більше 450 предметів по ІНМА, то мені треба на кожну завести інв. картку ОЗ?

14:54
Уляна, на однотипнные по одной цене можно одну, а так на каждое наименование свою,Наказ 818

15:02
Підскажіть, будь ласка, на кого покласти обов’язки завгоспа школи на час його відпустки?

15:05
oksana, Дякую.

15:05
Бухгалтер ЗП, как всегда на бухгалтера.Черный юмор

15:11
Уляна, Тут де я зараз працюю (ОМС, з 2018 року) картки лише на ОЗ, а раніше працювала ПФУ, там на 1113 картки заводили лише на техніку (калькулятори, чайники, принтери), на столи, стільці не вимагали, но у нас була програма 1-С, там можно було роздрукувати все що завгодно у разі необхідності.

15:16
можно конечно долго спорить но п.10 наказа 818 никто не отменял.Вели-не вели, а вести надо

15:27
Тата, GalinaS, дякую

16:41
Добрый день,нужна помощь!!! Подскажите ,если в наказе на звільнення написали причина звільнення -просто за угодою сторин. ,а підстава заява. Єто не правильно??? Помогите пожалуйста!!!!

17:11
новичок в бухучете, чому сумнів, правильно

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”