Архів чату за 13.08.2020

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10373
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1376 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

АІ 07:48
Доброго ранку!!! Даю всім установку на добро!!!!

я 08:05


ОМС 08:10
ВСЕМ ДОБРОЕ УТРО!!!

Тат_яна 08:26
Доброе утро!

Тат_яна 08:27
ОМС, как отдохнули? По-настоящему? Или как всегда?

лмт 08:28
Доброго, ранку!!!Чудового робочого ,легкого дня!!!

Ірина 08:33
Доброго дня!!!Підкажіть буль-ласка чи є зразок бланка на середньоденну заробіну плату?

GalinaS 08:39
Доброго ранку!Виготовлення постерів, КЕКВ?

Тат_яна 08:41
GalinaS, 2240, це послуга

Марія 08:44
Доброго ранку!

Марія 08:44
Підкажіть будь ласка чи можна брати компенсацію за невикористану відпустку декілька разів на рік?

GalinaS 08:46
Тат_яна, чому тоді виготовлення плакатів 2210п.2?

Елена ТЦ 08:48
GalinaS, постери ви по накладной отримуєте?, тоді 2210

GalinaS 08:51
Елена ТЦ, виготовляємо на замовлення (на рекламні щити).По ескізам з нашим логотипом

Елена ТЦ 08:53
GalinaS, да я думаю подходит 2210 п.2)

GalinaS 08:54
Елена ТЦ, дякую

Елена ТЦ 08:56
GalinaS, хотя в 2240 есть "1) оплата послуг сторонніх фахівців.....зі створення та розміщення рекламної та інформаційної продукції;" все таки нужно отталкиваться от того как вам оформят это покупкой или акт на послуги

Світлана 09:01
Представник(підписант) має право підписувати ел. звітність?

Тат_яна 09:01
GalinaS, якщо придбання і накладна -то 2210, якщо виготовлення і акт - то 2240. Ми поліграфічну продукцію (листівки, буклети (постери - дорого...)) замовляли по 2240. Свого часу звітували через область на Київ.

ОМС 09:07
Тат_яна, (8.27) можно бы и лучше. Нормально. Зато целые 30 дней отдыхала!!!!

НАТАЛІ-Я 09:07
Доброго ранку! Отримали допомогу у натуральній формі - іграшки дитячі, будемо роздавати дітям які опинилися в складних життєвих обставинах. підкажіть подальші дії, треба відкривати рахунок в казні?

ОМС 09:09
Тат_яна, що тут новенького? Багато новеньких в чаті, нові імена бачу

...637 09:12
Всім доброго ранку, та гарного, спокійного дня.

GalinaS 09:14
Тат_яна, а ми листівки, буклети по 2210 завжди.Буду відштовкуватися від одиниць чи послуг!Дякую всім.Дуже розмита класифікація

...637 09:15
Оновили ключі для СДО. Далі, для заповнення Заявка на надання доступу необхідний номер сертифікату. Заходжу на сайті ДКСУ в пошук сертифікатів - а у відповідь "К сожалению ничего не найдено" ?!?!?! Можливо я щось не так роблю??

ВОМС 09:16
Доброго всім дня! Підкажіть, будь-ласка, як бути в такій ситуації? Відділ освіти створений при ОТГ 01.01.2020 р. Буде скорочення метод.працівників (працюють до 01.09.20 р.), а відпустку вони відбули в повному обсязі (за рік). Чи потрібно повертати їм зайво отримані кошти за відпустку?

GalinaS 09:17
НАТАЛІ-Я, якщо у Вас не відкрито рахунок на виконання окремих доручень(ф.4-2)-відкривайте

GalinaS 09:19
ВОМС, так, хоча може інші виплати перекроють червоні відпускні

oksana 09:28
Доброго ранку!

oksana 09:29
Марія, можна брати, але за кожен відпрацьований рік треба використати по 24к.дні, а за різницю - комп.

123 09:29
637,номер сертифікату є в вашій заявці,яку ви подавали в казначейство,зателефонуйте до них,вони Вам скажуть

Катя 09:32
Добрий ранок. В садочку 2 сторожа, один пішов у відпустку. як правильно прописати заміну в наказі. як по сумісництву?

Валентина 09:36
Доброго дня! Яка доля методичних кабінетів при ОТГ з 01.09.2020 року

...637 09:42
123, справа в тім, що вчора ще можна було побачити всій старий сертифікат на сайті ДКСУ, а сьогодня - немає ні старого, ні нового.

Аліна 09:42
ВОМС, у ч.2 і 3 ст.22 Закону «Про відпустки» зазначено перелік випадків, коли утримання відпускних не проводиться. Там є про скорочення...

Аліна 09:45
ВОМС, почитайте https://buhgalter.com.ua/news/trudovi-v ... -utrimati/

Наталі 09:52
...637, http://ca.treasury.gov.ua/Content/xPage ... icate.aspx ви тут шукали?

...637 09:54
Наталі, Дякую, щось нібито схоже.

А 09:55
який порядок оформлення документів при ліквідації установи?

777 09:57
А, які саме документи вас цікавліть?

Марія 10:02
oksana, дякую!

Василина 10:08
Привіт! Підкажіть протягом скільки днів оприлюднюєся договір у прозоро (звід про уклад.дог.)

Василина 10:09
договір укладено 10.08.2020

Василина 10:10
якщо його оприлюднити 13.08. це буде як порушеня, чи його потрібно було опублікувати 12.08.20

А 10:10
777,крім складання ліквідаціної звітності,для передачи в архів наприклад?

А 10:12
Василина,зг.Закону 3 дні

777 10:13
А, для архіва у вас має бути опис справ, які необхідно здавати - у нас це були (по бухгалтерії) заробітна плата, річні звіти, кошториси, штітні розписи, особові справи, накази і т. д. Але жокументи що непроходили перевірку податкової, пенсійного подавайте вже після перевірок

Василина 10:14
А. так 3 дні договір 10 сьгодні можна його оприлюднити

Василина 10:14
цей день що укладено договір рахуєся чи ні

А 10:15
Василина,сьогодні вже четвертий день,з дати підписання потрібно рахувати,нам пояснювали так

777 10:15
А, потріно також пройти перевірку соцстраху, взяти довідку в РЦЗ

Василина 10:16
А дякую

Ліна 10:16
А, підкажіть. Договір по УТЕЛ заключений в 01,2020 а зараз робимо дод. угоду на +. Потрібно щось пуплікувать на прозоро. Дякую

А 10:18
777,перевірка соцстрах,податкової,пенсійного,та ще мабуть інспекція праці,а яку довідку брати,як зрозуміти РЦЗ

УСЗН 10:20
Подскажите может у кого-то в УСЗН была такая ситуация, у одинокой мамы была переплата по пособиям,согласно ее заявлению мы начали удерживать переплату, но она умерла а детей забрали в интернат, как правильно списать дебиторку

777 10:20
А, центр зайнятості, пишите запит вони дають довідку провідсутність заборгованості і її потім надавати не пам’ятаю чи в пенсійний чи в соцстрах а може і в податкову, вобщем вона потрібна)) інспеції праці перевірка у нас при ліквідації не проходила

NeProzorro 10:21
Василина, три дны

777 10:22
А, податкову пройшли? там багато документів для перевірки потрібно

NeProzorro 10:24
Протягом 3 робочих днІв З ДНЯ УКЛАДЕННЯ договору. День укладення- не враховується (відповідно до ст.253 ЦКУ -про перебіг строку)

А 10:24
Ліна,на майданчику зайдіть у інструкцію користувача,Внесення змін до договору все прописано покроково

NeProzorro 10:26
Для звіту про укладений договір (закупівля до 50 тис.) внесення інформації про зміни до договоруНЕ ОБОВЯЗКОВЕ

А 10:28
777,по РЦЗ про яку заборгованість йде мова і які документи потрібно для податкової, ми на підході до ліквідації

Тат_яна 10:30
А, 777, по-моєму центр зайнятості зараза "поза грою", ми їм не здаємо фінансові звіти ніякі, все йде у складі ЄСВ.

777 10:31
Тат_яна, так, це формальність - ми їх повідомляємо про ліквідацію і просимо довідку, вони її надають, потрібна вона нашось))

Ліна 10:31
NeProzorro, ура!!!!! ДЯКУЮ

А 10:33
NeProzorro,нам фахівець майданчику надав таку консультацію

777 10:33
А, податкова в нас - первична документація, договори, річні звіти, кошториси, заробітна плата, також вони надають для заповнення свої талиці, штатні не памятаю чи потрібні і це все за 5 років. Взагалі ваша перевіряюча вам розповість, це так щоб сюрпризом не було

Тат_яна 10:34
А, все дуже серьйозно по ЗП. Перевірятимуть і ПФ, і податкова у нас ЄСВ перевіряла. Тільки потім готуємо в архів. ! ДФ податкова перевіряла. І неприбуткову за останні 3 роки. Під звіт по неприбутковій готувалися податківцями ще довідки якісь :надходження і витрати за КЕКВами і по с/рахунках (по головній книзі брали дані)

Тат_яна 10:36
777, наскільки я знаю, зараз повідомлює про ліквідацію надсилає держреєстратор всім і одразу. Тільки якщо вам потрібно терміново позапланово (кому поставите самі) тоді ми писали листа. На Пенсійний, наприклад

Тат_яна 10:38
ОМС, (09.09) Хто за вас свічки ставив, що ви цілісінький місяць байдики били? А щодо новеньких... СВЯТО МЕСТО ПУСТО НЕ БЫВАЕТ!

А 10:40
Тат_яна,777,дуже дякую вам за пролитий світ на темні діла

777 10:41
Тат_яна, ВСІ перевіряючі органи просили запити на перевірку + копія розпорядчого документа про ліквідацію

777 10:43
А, а взагалі не хвилюйтеся) ви вже обнулилися? якщо установа маленька все має пройти гладенько) я в принципі не очікувала навіть що це нестрашно.

А 10:45
777,та мене хвилює частково переда майна,який непотріб що просто не спишеш хто його буде брати,будуть ставити в позу та і не тільки це

777 10:49
А, так, це мабуть набільша проблема - спихнеть неспихуєме)) а чому не спишите те що непотріб?

Тат_яна 10:49
А, Таки да!!! намагайтеся списать якмога більше непотрібу, бо будуть такі нєрви, що матюки для "оцінювання ситуації" прийдеться позичать і в будівельників, і в вантажників,...

Почемучка 10:49
Пусть сегодня будет лучше,чем вчера! Прямо-сразу! Прямо- с самого утра!!

Тат_яна 10:50
777, та мабуть там перші калькулятори, та компи, та все з драгметалами...

ВОМС 10:50
GalinaS, дякую за відповідь!

777 10:51
Тат_яна, можливо, а це експртів долучати, ще й кошти отримати а потім передати... в нас на спецфонді були кошти, ще й в бюджет перераховували бо вищий розпорядний виявляється не міг ними скористатися

Normal 10:51
Подскажите В зобовяз после обновления сдвинулось всё, это норм?

Normal 10:53
пз финдокументы

777 10:53
а взагалі чомусь мені сподобалось ліквідовувати установу(можливо мазохізм?)

А 10:53
Тат_яна,у нас так електроніки за ленінських часів уже одну пробу робили списата,та програмист з правом надання висновку до пригодн.сказав якись цінні метал є,тех.документів на машинки давно канули у воду так і на сьогодні сидим при своїх інтересах

Яна 10:54
НАТАЛІ-Я підскажіть будьласка як ви будете видавать ці іграшки? Чи потрібно брать копію свідоцтва дитини та ідентиф.код? І ще у формі 1дф потрібно буде показувати?

А 10:55
Господи у кожного своя історія,куди піти куди податься, кого найти кому .....

777 10:56
А, то точно, процес незабутній.. головне потім роботу знайти. Вам як членам ліквід. комісії платитимуть?

oksana 10:57
Normal, я так кидаю, і приймають

Normal 10:58
oksana, блин , а я думал криво установил ... уже раза 4 переустанавливал))

Normal 10:58
ну если понесу в бумажном то думаю такое точно у меня не примут))

Normal 10:59
а в сдо ..прокатить должно

А 10:59
777,у нас починається децентралізація а це спонукає до подальшої ліквідації,чесно кажучи уявлення на сьогодні нема

oksana 10:59
і так піде, впевнена, це не у вас одних таке

Normal 11:00
oksana, а в юр обяз под фамил у Вас ничего не написано?

Бухгалтер ЗП 11:00
Підскажіть, будь ласка, бухгалтери з освіти, чи потрібно зараз оформляти паспорти кабінетів та майстерень, чи достатньо наказу керівника закладу освіти.

777 11:01
А, зрозуміла. В принципі і я зараз на тих же чемоданах сиджу знову))

Катрин 11:03
Катя, если человек в отпуске, то это будет виконання обовязків тимчасово відсутнього працывника. с доплатой до 50% оклада по его основной должности. Потому что совместительство и совмещение - єто когда должность вакантна.

А 11:06
Катрин,так

алла 11:07
СДО працює? Рівненська обл.

Оксана 11:09
алла, працює. Сумська

Маша 11:09
Працівника відкликано під час відпустки на 1 робочий день, як мені його оплатити, як звичайний робочий день?

Тат_яна 11:11
777, отримать оплату за ліквід комісію? Це ж почесний обов"язок, волонтерство, благодійність, та й просто суспільно відповідальна справа!

777 11:12
Тат_яна, 100%! я теж це робила "на благодійних засадах")) ну мало лі - може де й люди живуть

Normal 11:14
короче я так понимаю нужно ждать офиц обновления с сайта казны (ПЗ ФИНДОКУМ) потому-что левые все устал качать что кидают

Тат_яна 11:15
777, хоча тут складається така картинка: раз ви такі відповідальні працівники, на вас можна покластися в важкій ситуації (а в повсякденні - просто покласти будь-яке навантаження), а земля слухами повниться - в підсумку зараз ви маєте роботу. І надалі без роботи (офіційної) ви не залишитесь

Тат_яна 11:16
Тобто ви своїм вимушеним волонтерством та благодійністю склали собі певну репутацію.

oksana 11:17
Normal, нічого, тільки (ініціали, прізвище)

А 11:17
Тат_яна,а деяких попросять і скажуть "я не поэт но я скажу стихами,идите мелкими шанами....."

Normal 11:18
oksana, ясно ...)

oksana 11:18
Normal, але це так друкує після останнього оновлення

Тат_яна 11:20
А, ха-ха тричі! Була б шія...(далі знаєте самі)

Normal 11:20
oksana, нужно ждать тогда офиц обновы

Normal 11:20
а то кидают всякую фигню)

А 11:21
Normal.ми не робили оновлення 2020.5,це після нього узобовязаннях блудять дані?

777 11:21
Тат_яна, ну чесно то виходячи з цього принципу я і робила))) а що робити? Робота потрібна, райцентр маленький...

Normal 11:21
А, что такое 2020.5)

Normal 11:21
я обновлял все время только с офиц источника

Тат_яна 11:22
777, ну й у мене теж так получилося

Аліна 11:24
Маша, так нараховуємо як завжди і утримуємо 1 день відпускних

А 11:24
Normal.оновлення мережі фін.докум.останньої версії,у нас остання завантажена із сайта казнач.2020.4

oksana 11:24
Normal, це з сайту дксу

Normal 11:27
А, так там 2020.5 последнее

oksana 11:27
оце таке й получилося після цього оновлення

ОМС 11:47
Тат_яна, (10.38) повезло

Ленка 12:54
Підкажіть, попередній бухгалтер почала надавати людині ПСП, я продовжила, а ось переглянувши особову справу ,виявлено, що в неї сума доходу перевищує ПСП. Як тепер утримати кошти???

Марія 12:57
Людина працює на 0.5 ставки. У липні з 1.07 по 25.07 була у відпустці. З 27.07 по 31.07 взяла за власний рахунок. Було нараховано відпускні у сумі 2149.75 грн. У липні я забула за неї доплатити ЄСВ з мін.зарплати. У серпні до 20 можуть не дати фінансування.По кабінеті платника податків показує, що є переплата по ЄСВ. Як виріши дану проблему.

Тат_яна 13:09
Марія, переплату може показувать попередній платіж. Там свої терміни для "розгону" на особові рахунки страхувальників. Як підтягнеться поосібно, переплати може не буть. Якось потрібно встиннуть зі сплатою до 20-го серпня. Хоч на оту суму недоплати. Більше ніяк. Або після 20-го плюс штраф плюс недоїмка самостійно із власної кишені

Марія 13:21
Тат_яна, в мене таке вперше, що забула доплатити. До 20 фінансування фін.управління може не дати, у них ніколи немає коштів. Коли буде позика тоді і дадуть.

Марія 13:23
Тат_яна, є надія, що можливо перекриється із тієї переплати, що висить на рахунку.

Тат_яна 13:26
Марія, не може буть, щоб не було ні копійки. Телефонуйте, просіть, як хочете. На одну людину нашкребуть!

Тат_яна 13:27
Марія, переплати як такової може не бути, майте на увазі. Напрягайте фініків. Там і потібні фігня як в межах району

А 13:28
Марія,шеколадку гарну в сумку і вперед до фініків,або ще варіант сплатити тіпа зі спецфонду якщо є а вирівняєте в серпні

Тат_яна 13:35
А, та проходило без шоколадок...Я ж не кожен день прошу піти мені на зустріч. Десь і вони можуть накосячить. нє-нє-нє, проходилочисто по-людськи

А 13:36
Тат_яна,у нас теж фініки дуже адекватні люди в першу чергу,вирішуються питання без напрягу

Тата 13:49
Марія,проконсультуйтесь в УДКСУ проустять вони авансовий,через який ви погасите недоімку. Це як варіант.

Марія 13:50
А, Тат_яна, людина з якою можна було все вирішити без проблем навіть по телефону у відпустці. Та що на заміні нічого не хоче слухати. У неї лише одна відповідь "коштів немає"

А 13:54
Марія,у вас виплата авансу є в який термін?

Тат_яна 13:55
Марія, нехай ваш керівник звернеться до начальника фін відділу. Чи не круті, блін, півтищі не знайдуть, подивись на них

Марія 13:56
А, офійюційно до 22, але фін.управління часто дає після 25

А 13:57
Марія,спецфонд є

Марія 13:58
Тат_яна, моя керівник "горда", вона нікого просити не буде.

А 13:58
вам головне щоб зайшли кошти до 20 до обробки картки платника под.у податковій,тут уже незалежно із якого фонду

Марія 13:59
А, так, спецфонд є.

Тат_яна 13:59
Марія, А Б А Л Д Е Т Ь ! (Це я про керівника )

Тат_яна 14:00
А по спецу закладена зарплата в кошторис?

А 14:00
Марія,то вирішіть з керівником і казною про доеперерах.ЄСВ,там чи на відпускні чи до авансу,із кожної ситуації є вихід

Тат_яна 14:01
А, їй за липень, до 20-го.

Лілія 14:02
Чи в усіх СДО не працює, чи лишень в мене?

А 14:03
Тат_яна,тут головне щоб сума зайшла на картку платника,щоб не отримати штраф

А 14:04
у картці платника подат.там вирахов.перепл.або недоїмка

Тат_яна 14:05
Марія, якщо не проплатите, то там недоїмка і штраф буквально копійки, самі нарахуєте, сплатите через якийсь Приват24, та й по всьому. Ну своїй керівничці "нагадайте", раджу наполегливо. В нас часто завдання йдуть терміном "сьгодні на вчора", а по закону зовсім не так. Так що можливості спустить її з небес на землю не втрачайте

А 14:08
Тат_яна,може ви праві, у аванс можна буде більше сплатити,щоб перекрило хоч після 20,а там з 21 по 22, із суми 566.. будуть копійки

Марія 14:09
Тат_яна, дякую. У мене таке перший раз. Сьогодні сіла робити звіт ЄСВ і виявила помилку.

Марія 14:09
А, дякую.

GalinaS 14:10
Марія, я бы кинула в аванс ЭСВ больше, а в з/пл отрегулировала но сегодня уже 13.08

Тат_яна 14:10
А, головне - не забуть перерахувать ці "штрафні" копійки, прикласти до звіту квитанцію, щоб не загубилась

А 14:13
Тат_яна,це точно

* 14:36
яке число фінансує фсс?

111 14:43
до коли працюватимерда?

Елена ТЦ 14:46
*, сегодня пришло за 04.08

* 14:47
Елена ТЦ: дякую

oksana 14:51
111, до кінця року точно, а там вроді до 01.07.21 перехідний період

Normal 14:53
Кто-то уже поставил обновление на пз финдок ?

GalinaS 14:56
Все время крутится в голове мысль(в т.ч.судя по чату) сколько разных вопросов приходится решать бухгалтеру,А вот наши "мужновладцІ" или не знают о них, либо не хотят знать.Я о уровне з/пл и объеме работы

Оксана 15:00
В цьому місяці помилково нарахувала більшу доплату по ЄСВ. У звіті показала як необхідно було нарахувати, а перерахування коштів надійшло в податки більше. Як можна це виправити?

Ольга 15:02
Оксана, в цьому місяці перерахуйте менше

GalinaS 15:04
Оксана, согласна с Ольгой

Оксана 15:04
GalinaS, Ольга, дякую

Ганна 15:10
підкажіть будь ласка працівник приніс довіку з мсеку, що зі сьогоднішнього числа встановлено групу,як рахувати єсв, 8,41. за пів місяця чи за цілий?

Оксана 15:12
Ганна, з дати коли принесли довідку, ставите на довідці дату коли принесли

АННА 1 15:12
Підскажіть, будь-ласка, чорнобильська відпустка включається при обчисленні середньої зарплати для оплати часу щорічної відпустки

А 15:15
АННА 1,ми не включаемо

АННА 1 15:18
І дні також виключаєте?

А 15:19
АННА 1,у вас ЧАЕС відпустка за роботу на забрудн.територ.чи інше?

АННА 1 15:20
Працює лікар ,який має статус Чорноб. 2 катег. та йде в щорічну відпустку

АННА 1 15:21
Працює не в забрудн,терит,

Юлія 15:25
Підкажіть будь ласка, працівник повернувся з відряженння у суботу (перебував на семінарі). Чи оплачується субота по середній зарплаті?

А 15:31
АННА 1,виходить я вам сказала не з тієї опери,він у вас як пільговик,отрим.зпл із бюджету так

Тетяна 15:32
ПІдскажіть, будь ласка, у яких випадках органам місцевого самоврядування потрібно подавати до податкової форму 20-ОПП

А 15:35
Юлія,на цьому сайті запитайте Оплата вихідних у відрядженні

А 15:37
АННА 1 унас інша ситуація по ЧАЕС,прац.на забрудн.терит,то так я вам і написала,не до кінця зрозуміла ваше запитання

АННА 1 15:39
А: Так, вірно , він отримує зарплату із бюджету та має пільгу Чорн 2 кат.

АННА 1 15:40
Відпустку відшкод, соц,захист

А 16:01
АННА 1,може ще хтось вам підскаже правильно,спитайте не буду вас заводити в блуд

Бухгалтер ЗП 16:01
Директор ЗДО може працювати психологом за сумісництвом, хто на нього надає наказ,

123 16:19
кого уже ліквідують?

А 16:20
АННА 1 зг.100 постанови можна сказати,відшкодовані суми не повинні входити в серед.зпл

Сергій 16:23
А хто знає якщо сіль.раду будуть ліквідувати після виборів і приєднувати до ОТГ то скільки буде тривати ліквідація?

Тат_яна 16:24
Сергій, до зняття з обліку в реєстрі ЄДРПОУ. Але працівники через 2 місяці після попередження - на вихід з речами

А 16:25
Сергій покажеться вечность

бухгалтер 16:29
Доброго вечора,колеги), мабуть бухів вирішили остаточно знищити з цими прозорро ,едата і т д.Не хочеться працювати.Цікаво чи працюють вони так, як бухгалтери????

Олена 16:32
Потрібно де-яких працівників казначейства навчити чемно спілкуватися с бухгалтерами.Наприклад ввести оцінюванння їх з боку клієнтів.

ната 16:35
Олена, згідна з вами. що не запитаєш вони не знають.

Тат_яна 16:37
А,

А 16:44
АННА 1,щось вирішили по питанню відп.

А 16:46
Казначеїв теж поступово будуть скорочувати все автоматизовано,фін.звіт.по деескам вони нікуди не подають,бюджетну рахує програма,сдо є

GalinaS 16:50
А, там много вакансий

Сергій 16:52
Тат_яна, так якщо після 25 жовтня то тоді вже зараз майже потрібно подавати) хотя з другого боку ще не можемо)

Сергій 16:52
А, та я вже зрозумів почитавши коментарі)

Тат_яна 16:59
Сергій, походу, вам теж "під ялинку" підгадають... (нам із ЦСССДМ так було) Перше січня зустрічали вільними людьми (перевірки потім весь наступний рік йшли поступово)

А 17:03
Шановні дякую всім за спілкування,за корисні поради,на все добре

Сергій 17:03
Тат_яна, та прекрасно) як раз майже подарунок на день народження буде)

Сергій 17:03
А, допобачення)

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”