Архів чату за 18.08.2020

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10373
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1376 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

свК 08:20
smile:

Квіточка 08:34
Раз бухгалтер есть на месте Значит, будет все по чести: Будет вовремя отчет Будут деньги под отчет! Раз такие есть девчата, Будет вовремя зарплата, Будет премия у нас, Фирме не прожить без вас! Пусть вас любят, дорогие, Оставайтесь вы такие: И красивы, и умны, Обаяния полны!

Оксана 08:35
Квіточка,

Л.В. 08:36
Квіточка, "Хвалять, мамо, люди нас -ви мене, я я- вас" Але ж спасибі, ПРИЄМНО !!!

777 08:44
Доброго ранку! Хто небуть намагався зайи у каінет платника останнім часом? Шось висить

Квіточка 08:44
Л.В.,

SHS 08:47
Доброго ранку! В установі свтановлено пожежну сигналізацію, КЕКВ 3132, поліпшено будівлю. Будівля не амортизована повністю, амортизацію нараховуємо 1 раз на рік. Як правильно нараховувати амортизацію?

Ольга 08:54
Ребята привет, а в горсовете ведет кто кассовые фактические? Это обязательно, КРУИ проверяет??

Світлана 08:56
SHS, це витрати. На збільшення вартості не ставимо

Бухгалтер ЗП 08:57
Доброго ранку ,

Ольга 08:58


Бухгалтер ЗП 09:00
Доброго ранку, допоможіть виправити помилку, ми не подавали повідомлення про прийняття на роботу на внутрішніх сумісників, як їх показати, якщо вони не звільнялися декілька років?

ГАННА 09:05
Нарахувати працівнику лікарняний,який поновлений за рішення суду в травні місяці?брати за фактично відпрацьований час червень по липень?

oksana 09:09
Доброго ранку всім!

oksana 09:12
SHS, амортизація нараховується в залежності від того, що прописано у вашій обліковій політиці: або раз в рік (що зручніше), або раз в квартал

Оксана 09:15
Доброго ранку! Скажіть, нічого страшного, якщо оновлена РМ позбивала колонки у зобов'язаннях? Це ж не можна виправити?

іра 09:27
Доброго ранку. Якщо мене скорочують . а в мене ще 2 місяці дійсна відпустка по догляду за дитиною до 3 років . і йдуть соцвиплати на дитину (допомога при народженні) чи можу я стати в фонд зайнятості?

22 09:27
Оксана, у мене в ЮЗ, ФЗ № документа поруч з датою

123 09:28
ГАННА, якщо в супереч рішенню суду вважаєте звільнення законним тоді так, в іншому випадку розрах період 12 місяців

Оксана 09:28
22, і в мене, добре, дякую. Наобновляли гарно)))

ГАННА 09:32
123, я орієнтуюсь по нарахованій зп.

123 09:33
ГАННА, період вимушеного прогулу чому виключаєте? чи не оплачувався?

ГАННА 09:33
тобто працівник звільнений в листопаді 19 і поновлений в травні 20,за період з грудня по квітень не має ще зп,оскільки є ще апеляція

123 09:35
ГАННА, У разі поновлення на роботі працівника за рішенням суду новий трудовий договір з ним не укладається, а тільки скасовується факт звільнення...

Лена ЗОШ 09:36
Доброго дня! Допоможіть з розрахунком компенсації педагогу. Період роботи з 06.11.2019. Звільняється 31.08.2020. Використала 56 кд. Чи вірно я рахую 4,7(листопад)+5,6*9міс=55 кд, утримати за 1 день?

Марина 09:39
Доброго ранку. Чи можна звільнити працюючого пенсіонера (65 років) за власним бажанням по причині виходу на пенсію?

22 09:40
Лена ЗОШ, всього 47

22 09:41
Марина, а чому ні?

Марина 09:42
Пенсія призначена була кілька років тому

Лена ЗОШ 09:43
22, дякую, а чому 47? бо мені хочеться утримати 12 кд (невідпрацьовано 2 міс і 5днів)?

22 09:45
Лена ЗОШ, -12(листопад не викинула). Ви хотіли утримати 1 день

Ната 09:45
Доброго ранку! Розрахунок лікарняного, працівник в одному із місяців всі робочі дні місяця був у відпустці без збереження, але відпустка надавалась не з 01 по 31 а з розривом, щоб охоплювати тільки робочі дні. Чи виключати цей місяць з розрахунку, чи залишати 5 вихідних днів?

керр 09:45
Лена ЗОШ, педагог у Вас працював тільки з 06.11.2019

Бухгалтер ЗП 09:46
Доброго ранку, допоможіть виправити помилку, ми не подавали повідомлення про прийняття на роботу на внутрішніх сумісників, як їх показати, якщо вони не звільнялися декілька років? Як великі установи виправляли ці помилки, у нас 1200 працівників, внутрішніх сумісників 200 осіб.

Лена ЗОШ 09:46
керр, 22, дякую. отримала невірну консультацію і засумнівалась.

ГАННА 09:47
123, так,але я не розумію трохи,як правильно порахувати, тому і питаю тут

ніка 09:48
Ната, залишати 5 днів. бо до розрахунку беруть календарні дні, а не робочі

Ната 09:49
ніка, та я це розумію, в порядку обчислення лікарняних написано, що місяці, повністю не відпрацьовані з поважнмх причин, викидають з розрахунку

Валентина 09:52
Кто-то ведет Е-Дату?? Госучреждение!! У меня в больнице не было учета вот 2 года! Бухгалтер тупо не вел учет и ничего! Никаких замечаний и звонков.

свК 09:55
Валентина, ведут в основном все(((, а кто будет звонить, один раз головний розпорядник спросил, один раз лист прийшов до виконання і все)

Валентина 09:57
який лист до виконання?

керр 09:57
ГАННА, колись Фонд розяснював, що у такому випадку оплату листка здійснюєм, після виконання рішення суду щодо оплати вимушеного прогулу

Валентина 09:58
Так представьте себе, два года и ничего! А все в Е-Дате прописывают прям каждую строчку? А вот если в накладной 55 позиций то что вы вносите каждую позицию? Я просто пишу сумму и все...

ГАННА 10:02
керр, якщо апеляцію людина програє?

фархад 10:04
Лена ЗОШ, я читав , що якщо педагог відпрацював 10 місяців то йому надається вся відпустка 56 днів, тобто треба не 12м відпрацювати а лише 10

свК 10:05
Валентина, лист від головного розпорядника чи від облради про створення кабінету в е даті, давно рока три тому

fyyf 10:05
Бухгалтер ЗП, https://i.factor.ua/ukr/journals/ot/201 ... 33091.html

Валентина 10:06
Кабинет есть, раньше информация вносилась потом ушел бухгалтер и пришел новый, и забил на Е-Дату 2 года ничего не вносила и никаких проблем и штрафов, а я пришла на это место сейчас и офигела... вот думаю может вносить не обязательно теперь? раз так без контроля все проходит

Люба 10:08
Доброго дня, підскажіть, заповнюю звіт ЄСВ 5 таблиця не можу знайти в класиф професій посаду завідувач відділом, допоможіть

ПОЗОРро 10:09
Доброго ранку!

oksana 10:11
Люба, гляньте 1229.3

fyyf 10:12
Марина, можна. Законом не передбачено скільки разів можна звільнятися за вл.баж в зв. з виходом на пенсію, (якщо у вас не діють інші нормативні закони за вислуг, держ прац.). По такій причині наприклад, працівниця може безліч разів звільнятися по дог.за дитиною до 14 років, цим і користуються

Люба 10:14
oksana, Дякую

Оксана 10:22
Люба, Завідувач відділом код КП 1229.7, ЗКППТР 21988

oksana 10:26
Люба, я вам сказала код по ДС(ОМС)

Бухгалтер ЗП 10:31
fyyf, це я прочитала, внутрішініх сумісників, які працюють на 0,2 0,3 ставки постійно, їх потрібно звільнити, щоб виправити помилку?

фархад 10:32
Бухгалтер ЗП, це якщо він у вас двома строками йде по звіту

Бухгалтер ЗП 10:35
фархад, по звіту вони йдуть одною строкою, але я не знаю, як їх розділити, підстави нема для звільнення від роботи за сумісництвом

Катерина 10:37
Доброго дня.Підкажіть будь ласка,прийшла постанова від приватного виконавця на утримання із з/пл співробітника боргу по кредиту.Чи правомірно робити відрахування без ухвали суду?

фархад 10:37
Бухгалтер ЗП, звільнили та все, нащо вам це відображпти

фархад 10:39
Катерина, я вважаю це не законно

ВОМС 10:41
Катерина, А приватний виконавець на основі чого видав постанову про виконавче провадження?

Катерина 10:41
фархад, справа в тому,що це стягнення є в єдр боржників саме від цього приватного виконавця

fyyf 10:42
Бухгалтер ЗП, навіщо звільняти. ? Ви просто виправляєте дані упущення - в ЄСВ дод. 5 таблиця і в податкову звіти. Краще при перевірці подати пізніше і заплатити штрафи за невчасне подання, чим за неподання взагалі.

Бухгалтер ЗП 10:44
fyyf, для повідомлення потрібен номер наказу, а в мене вони працюють уже давно, ще до 2015 року

Ната 10:45
Катерина, приватний виконавець так само як і державний видає постанову на основі судового рішення

Катерина 10:45
ВОМС, він керується ЗУ Про виконавче провадження

Катерина 10:46
Ната, але про рішення суду в постанові не йдеться.Лише статт і ЗУ

ОМС 10:47
Квіточка, (8/34)

керр 10:48
Бухгалтер ЗП, повідомлення надсилаються з 27.06.2015 року

Бухгалтер ЗП 10:50
керр, я так зрозуміла, всіх нови х показувати, а старі працівники хай працюють в одну строку без подачі повідомлення

Ната 10:50
Катерина, в самому початку постанови написано документ, на основі якого її видають. Виконавчий напис, виконавчий лист, ухвала... це і є рішення суду. Організація стягувач звернулась до суду, чуд видав рішення, лист, і з цим листом організація стягувач пішла до приватнгого виконавця. Який в свою чергу прописав цей документ як підставу для видання

Ната 10:51
постанови

ВОМС 10:51
Катерина, в Постанові обов'язково в першій частині, вказується назва документа про примумусове виконання та хто його видав

Ольга 10:51
Катерина,нам тоже приходила постанова от частника,как оказалось мошенническим и сотрудник обращался в суд.Сотрудник кредита не брал,о чем указал в заявлении и до окончания разбирательства ничего не удерживали

керр 10:52
Бухгалтер ЗП, після 27.06.2015 р мали подавати на ново прийнятих

Бухгалтер ЗП 10:53
керр, дякую.

ВОМС 10:56
Бухгалтер ЗП, заробітну плату ви нараховуєте окремо по кожній посаді чи в одному особовому рахунку?

Катерина 10:57
Ната, ВОМС, є таке: виконавчий напис виданий приватним нотаріусом округу та ФІО нотаріуса.

Бухгалтер ЗП 10:58
ВОМС, в одному особовому рахунку, але по кожній посаді окремо, ми управління освіти ц/б

Ната 10:58
Катерина, помилилась, виконавчий напис видають нотаріуси, і в основному на кредитні борги. В нас теж була постанова приватного виконавця на основі напису нотаріуса. Утримували пару місяців, а потім працівник оскаржив напис нотаріуса і приватний виконавець скасував постанову. Так що це не обовїязково рішення суду. Треба повідомити працівника)

Катерина 11:01
Працівника повідомили.Він повинен написати мені заяву-згоду на утримання?Я вперше з таким зштовхнулась(((

Ната 11:03
якщо у Вас велика установа, віддавайте юристам, хай вони відповідають за це і дадуть вам згоду на утримання. Бо тільки що вичитала на юридичному сайті:

Ната 11:03
Наша однозначна відповідь: нотаріус не має права вчиняти виконавчі написи на кредитних і іпотечних договорах, і такі написи можна і потрібно оскаржувати в суді.

Ольга 11:04
Катерина, заява від працівника повинна бути обов*язково, її дату ви вказуватимите в платіжному доручення на відрахування

Ната 11:04
якщо у Вас постанова на основі виконавчого напису приватного нотаріуса і кредитний борг, тоді це небезпечна ситуація)

Люба 11:04
Оксана, Дякую , я так і ваибрала, але смущає код 21988, заступник директора вибираю директор по класифікорору, а посада пишу заступник директора?

ВОМС 11:09
Ольга, а навіщо заява працівника на утримання згідно постанови про виконавче провадження, адже це примусове стягнення? Якби працівник сам добровільно платив то і постанови не було б.

SHS 11:28
Світлана, чому витрати? Я в статті прочитала, якщо КЕКВ 3132, то треба поліпшувати, а якщо КЕКВ 3110 - то як Оз. В нас КЕКВ 3132

SHS 11:29
oksana, я розумію це. Якщо будівля амортизовано не повністю. В липні було поліпшення будівлі (тобто змінилась балансова вартість), то як після цього треба нараховавати, адже до липня 1 вартість, а з липня - більша

АІ 11:30
Люди, хто підкаже: сесія присвоїла надбавку за ранг з 15-го числа. Штатне міняємо також з 15-го? Чи вже з першого дня наступного місяця?

Тетяна 11:31
Підкажіть, будь ласка, у якому випадку ОМС подають до податкової звіт за формою 20-ОПП

Катерина 11:31
Ната, підкажіть сайт,де це можна прочитати

888 11:41
Добрий день, підкажіть, будь ласка, якщо змінюється назва організації. які документи необхідно в пенсійний фонд та податкову?

Ната 11:56
Катерина, https://donets.partners/vykonavchy-napy ... skarshyty/

Ната 12:00
перший, на який наткнулась в інтернеті

Катерина 12:06
Ната,дякую.ще знайшла пару сайтів почитати

ОKSI 12:26
Допоможіть будь ласка.Не можу розібратися з проводками. Повернула невірно сплачені кошти за комун.послуги орендарю. Які будуть проводки.

12 12:42
Допоможіть! Отримано лікарняні від ФСС,як записати призначання платежу для перерахування коштів на транзитний рахунок в приватбанку.

Оленка 12:59
Добрий день. Хто відправляє через СДО розпорядження на виділення коштів? Поділіться досвідом. При завантаженні файлу пише, що не вірна структура

міла 13:16
Добрий день! Підскажіть будь -ласка .Безоплатно передано земельну діляку на який знаходиться огорожа , як правильно поставити на облік огорожу.

12 13:17
Всім дякую! Вже не потрібно 12:42

АІ 13:18
А моє питаннячко досі актуально.... (11:30)

АІ 13:22
Оленка, файл у форматі DBF повинен бути. А ще перевірте сам рахунок(IBAN)

Ольга* 13:45
Оленка, а ви пишіть тільки цифри без крапок, тире та інших розділових знаків (наприклад як скидуєте файлик з РЗ на флешку для казни )

Ольга* 13:48
АІ, є нормативні документи в яких прописано коли, постанови, закони.(ДС з дня набуття права на збільшення, з вашого прикладу виходить до 14-го стара, а з 15-го нова), а ще є положення про встановлення таких видів надбавок, для себе я робила и прописала зважаючи на Закон)

Олена 13:56
Оленка, відкрийте сам файл з мережі дбф і подивіться у самому кінці стоять цифри?

Енгрібьорд 14:01
ОKSI, як варіант,поставте зворотні надходженню коштів і вони "самоліквідуються". в результаті алишаться тільки обороти по банку

Марія 14:12
Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, чи може директор комунального палацу культури працювати в цьому ж закладі за сумісництвом керівником танцювального гуртка? Директор працює за контрактом, який укладав з місцевою радою (там же і зберігається його трудова книжка). Чи потрібно це сумісництво узгоджувати з радою чи він "сам на себе" пише заяву?

GalinaS 14:22
Марія, БЮДЖЕТНА БУХГАЛТЕРІЯ ГРУДЕНЬ, 2015/№ 47

Марія 14:30
GalinaS, дуже дякую!

Елена 14:31
Марія, працювати може тільки на 0,5 ставки. Заяву на начальника відділу культури,або на голову мр

Марія 14:32
Елена, дякую!

Ірина 14:47
Підскажіть будь ласка, чи потрібно проводити інвентаризацію при передачі основних засобів від однієї мат.відп. особи іншій? Це внутрішнє переміщення ОЗ і дві мат. відп. особи вже мають ОЗ на відповідальному зберіганні

ВОМС 14:49
Чи може практичний психолог школи (0,25 ставки) бути призначений бібліотекарем на 0,5 ставки за сумісництвом

керр 14:53
ВОМС, "як виняток" може

Елена 14:57
ВОМС у наказі прописати з виробничою необхідністю до приняття основного працівника

Елена 14:57
і за суміщенням

керр 15:02
Елена, для чого їй маючи 0,25 ставки таке суміщення інша справа сумісництво

ОKSI 15:10
Енгрібьорд, 14.01 Дякую

GalinaS 15:11
ВОМС, если работник будет оказывать услуги школьнику, а в это время кому-то понадобится книжка?Какое совмещение? Только совместительство

ВОМС 15:23
Чи може сестра медична школи 0,5 ставки працювати підсобним робітником на 1,0 ставки за сумісництвом???

GalinaS 15:38
ВОМС, по логике получается 1,5 так что наверное в свободное от основной работы может.Обратитесь в вышестоящую (упр.образ.) за консультауцией

Енгрібьорд 15:41
ВОМС, дивіться щоб години роботи за графіками не накладались

ГАННА 15:46
колеги підкажіть будь ласка працівник виконував обовязки начальника,наказ на призначення дала вище стояща організація,але нічого не вказала про оплату праці, про доплату різниці в окладі,як бути?

777 15:49
ГАННА, зверніться у витщестоячу

777 15:50
самі нічого не доплачуйте

ОленаЯ 15:50
ГАННА,виконував обов"язки як?- по сумісництву?- тоді йому доплата 50% зарплати відсутнього працівника.

ГАННА 15:51
на період відпустки

ГАННА 15:53
держслужба, мало б бути прописано в наказі ,але не має, постає питання з якого окладу розраховувати премію

ГАННА 15:53
ОленаЯ,це не органи місц. самоврядування, а держслужба тому пізницю в окладі

ГАННА 15:55
777, дали листа про погодження доплати в окладі, і відповіді ще не має

GalinaS 15:57
ГАННА, доплата только по приказу

777 16:06
ГАННА, самі не платіть, вони зараз не погодять а вам тоді шо? з власного карману?

ОленаЯ 16:21
У кого на початку карантину була реалізація продуктів? Які проводки? У мене такі: Дт 2211 Кт 7111- 2000грн, Дт 2313 Кт 2211- 2000; Дт 2116 Кт 1511- 2000; Дт 8113 Кт 2116-2000. Треба списання на видатки прибрати. Як закрити рахунок 2116?

555 16:36
Підкажіть будь ласка як правильно розрахувати матеріальну допомогу на вирішення соціально побутових питань.Що включається в розрахунок

GalinaS 16:48
555, БЮДЖЕТНА БУХГАЛТЕРІЯ ЛИСТОПАД, 2017/№ 44

Оленка 16:54
АІ, Ольга*, Олена, дякую!!! Виправили структуру файлу і все підтягнулось.

Бухгалтер ЗП 16:56
ВОМС, переведіть її на ставку підсобного робітника і прийміть за сум-ом на 0,5 ст сестри медичної, виконаєте 245 Постанову

Archiv
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 19 серпня 2020, 15:08
Регіон: луцьк

Повідомлення Archiv »

Доброго дня!Купили безконтактний термометр через авансовий звіт, як оприбуткувати!

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”